Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az esemény utáni tabletához,...

Santamate kérdése:

Az esemény utáni tabletához, kell felnőtt hogy vényt kapjunk, vagy elég az ha baratnőmmel elmegyünk a nőgyógyászhoz? (17 evesek vagyunk) Ok: kiszakadt óvszer

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell felnőtt. Menjetek most!

És tanuljátok meg használni, mert 99,99 %-ban azért szakad mert hibáztok.

2016. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen. Végre egy rendes kommentelő.

Ez volt ez első alkalom es nem tudom mit csinalhatom rosszul, mert eedig soha nem volt gond

2016. máj. 21. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne sajnáljátok a pénzt a jó minőségre. A tabletta sokkal drágább lesz.
2016. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kovács Gabcsiii válasza:
Egyszer nekem is gáz volt a helyzet, és elmentem az ügyeletre, mert este volt, így orvos nem volt. Azt jó ha tudod, hogy ha hajlamos vagy a stroke-ra akkor csak óvatosan vele. És ha elfelejtettek volna tájékoztatni róla: hányást és hasmenést idézhet elő a 72 órás tabletta. Úgyhogy ha esetleg jelentkeznek a tünetek a tabletta bevételétől 24 óráig körülbelül akkor ne ijedj meg. :)
2016. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Adnak neked is

Nem kell felnőtt

Legalábbis 5 eve igy volt

2016. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen koton volt? Furcsa, nekem sosem szakadt ki. Komolyan megtiltanám a szexet 18 éves kor alatt. Mert 90%ban ez az eredménye. Aztán borul minden.
2016. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
67%
utolsó kommentelő én meg 18 felett az internet tiltanám meg!
2016. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te neked jobb lett volna ha lefolysz Anyad labam.
2016. jún. 11. 02:56
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ilyen sértő és gusztustalan trágár megjegyzések láttán amit tanusítasz nem tudlak sajnálni. Megérdemled a sorsod.
2016. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!