Benneteket mennyire viselt meg lelkileg és fizikailag az abortusz?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Fizikailag semennyire, lelkileg tönkre vagyok.
2016. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért volt rá szükség?
2016. jún. 4. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Fizikailag végülis semennyire..

Lelkileg nagyon rossz volt. Augusztusban volt lassan 1 éve de természetesen sokat gondolok rá. Pláne, hogy a barátnőmmel egyszerre szültünk volna. Neki a kisfia már 8 hetes. Ennyi idős lenne az én gyerekem is..

De nekem gondolnom kell/kellett a már meglévő gyermekemre.

A döntésem bármennyire is szomorú, nem bántam meg!


Amit írok viszont elletmondásos lesz..


Bár a döntésem nem bántam meg, de ha vissza csinálnám nem vetetném el szerintem..

2016. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1# vagyok.


Beteg volt a babám, nem fejlődött rendesen. Az utolsó percig vártam, 11 hetes voltam, mikor műtöttek. 10.-én lesz egy hónapja.

Amíg velem volt óvtam, védtem, dédelgettem, majd be kellett látnom, hogy el kell engedni.

2016. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es: mit jelent pontosan, hogy nem fejlődött rendesen?
2016. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
fizikailag sem és lelkileg sem. hál istennek olyan orvosom van, aki nagyon racionálisan gondolkodik..ezt sikerult átadnia nekem is. a leheto legjobb dontést hoztuk.
2016. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Lelkileg nem viselt meg fizikailag pedig csak minimálisan.
2016. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Pont egy éve volt, azóta alig jön meg, vagy meg se jön, vagy nagyon kevés. Sokat fáj a hasam, görcsöl minden ok nélkül. De ez mindig semmi. Nagyon szerettünk volna babát, 16 hetesen mentek el, ikreket vártam. A műtét nem úgy sikerült, ahogy várták, szóval már esélyem se lesz több babára.
2016. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Az abortusz a sajat akaratabol elvetetett embrio.Ti a missed ab-rol irtpk inkabn,meg ha nem is befejezetlen veteles akkor is inkabn az a kategoria.Szerintem azert van az h valaki feltesz egy kerdest es lehurrogjak aztan 10 valasz utan leirja h pl elment neki a baba,vagy beteg lett volna igy muszaj volt.Mikor erre kulon kategoria van irva
2016. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!