Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz 2,5 héttel teherbe...

Abortusz 2,5 héttel teherbe esni mennyire sanszos?

Figyelt kérdés
2,5 hete volt terhesség megszakításom egészségügyi problémák miatt. Szövődmény is volt, gyulladás, ami 1 hét alatt megszűnt (antibiotikumot kaptam). Növesztettem egy 5 cm-es cisztát is. Természetesen tudom, hogy ilyenkor nem szabad szexelni, ezért csak pettingeltünk, de a "kedves" párom elvesztette a fejét, és létrejött köztünk egy kb. fél perces aktus (ennyi idő kellett mire lerúgtam-lekiabáltam magamról...). Nem ment el bennem. Érdemes azért szerintetek kérnem egy esemény utánit?
2016. jún. 10. 06:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Abortusz után 4-6 héttel szokott megjönni az első menstruáció, általában a ciklus első napját az abortusz napjától számolják. Úgy tudom amúgy sok embernek egyből írják a fogamzásgátlót a kórházban, és kezdheti is szedni, de nem tudom a védettség ilyenkor hogyan alakul. Ha már látta a doki az erő tüszőt akkor már elindult valami, de erre nem lehet mit mondani, mert nekem is már a ciklusom 4. Napján látta aztán kb. a 10. Napon repedt meg stb. Maximum esemény utáni tablettát tudsz kérni. Nem tudom ilyenkor milyen gyorsan épül vissza a nyálkahártya, remélhetőleg még nem elég vastag, mert az abortusznál ugye teljesen lenullazzak. Nem ítélkezem, de tényleg nem viccből mondják azt a 6 hetet. Párod akkor elegitsd ki szájjal, tudod te is, hogy nagyon szeretik azt is! ;) Abból a fél percbol remélhetőleg nem lesz semmi baj, sokan nem esnek teherbe az előváladéktól éveken keresztül!
2016. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
41%
Hát, lehet elintézte neked a meddőséget egy gusztusos kis fertőzéssel.
2016. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
21%
Hihetetlen milyen emberek vannak.....az ilyeneknek gyereket....:/
2016. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Hát pedig van, 2 is...nem védem magam, enyhén szólva is ostobaság volt. Na de légy szíves, emelje fel a kezét, aki még nem hibázott életében, nem bánt meg semmit!
2016. jún. 10. 12:49
 15/34 anonim ***** válasza:
22%
igen, hibáztam, de nem a saját egészségemet vagy a leendő gyermekeim életét tettem kockára. Bár azt se értem, hogy ha egészségügyi miatt volt az ab akkor akartátok azt a gyereket. El nem tudom képzelni hogy két héttel a gyerekem elvesztése után szexelni akarjak.
2016. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
12%
Ha van 2 gyereked akkor plane vigyazz magadra. Nem bántalak, de ez nem gyerekjáték.
2016. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem, nem akartuk. Ezért védekeztünk - óvszerrel. Én vagyok a beteg, nem a baba volt. Amíg jöhetett volna a hármaska, csak megszakítással védekeztünk (vagyis nem terveztük, de ha jött volna, maradt volna). Én nem estem teherbe. Mikor nem jöhetett volna semmi áron, ezért a biztonságosabb óvszerre váltottunk. A családvédelmis hölgy azt mondta, ennek a hatékonysága ma már csak 60%. De a két egészséges gyerekem mellé nem tudtam volna bevállalni egy rizikós várandósságot. Ne higgyétek, hogy nem viselt meg, mert de. De mos és így, ez volt a legjobb döntés. A tegnapi meg véletlen volt, agyeldobás. A nőgyógyászomat végül nem hívtam fel. Reménykedek...
2016. jún. 10. 13:00
 18/34 anonim ***** válasza:
24%

Hát hallod...Ez brutál zagyva egy történet amit ki tudok hámozni belőle az meg az én sztorimra emlékeztet egy arrogáns ferjjel aki követeli ami neki "jár" és nem érdekli a nő egyáltalán..meg a tested ami ezellen tudat alatt tiltakozik.

(Én elváltam....)

2016. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
45%
Hát most erre nem tudok mit írni, picit mintha mentegetni próbálnád magad az utolsó válaszoddal. És abban igazad van , más is veszti el a fejét. Annyi a különbség, hogy nem abortusz után 2,5 héttel. Ha én azt mondom a páromnak, most 6 hét szextilalom, nehogy valami baj legyen, akkor 6 hétig nem kell lerugdosnom magamról. Hisz felnőtt ember, nem akarja, hogy bajom legyen. Ennyi.
2016. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
32%
hát akkor csak gratulálni tudok..eldobtad a gyereked de máris készíted a következőt...
2016. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!