Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért kell elítélni és leponto...

Miért kell elítélni és lepontozni azt, akinek abortusza volt?

Figyelt kérdés

ebben a topikban mindig azt látom, hogy akinek abortusza volt azt egyből elhordjak mindennek.

adott itt egy kérdés, ahol az volt a kérdés, hogy kinek volt már? egyből le vannak pontozva, ami nem 0 azokat én pontoztam fel. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

na meg mindenhol a földig alázzák az ilyen nőket. mégis milyen jogon? nekem nem volt még sose abortuszom, de meg tudom érteni azokat akik erre kenyszerulnek(ha rendesen vedekeztek).. persze azokat én s elitelem akik nem vedekeznek, vagy csak kamu módszerekkel. de aki tényleg mindent az útmutató szerint csinál, és mégis beut a baj? miért kell elítélni? nyilván oka van annak, hogy vedekeztek és nem tudják vallalni, vagy nincs is apuka, csak alkalmi dolog volt.. jobb lenne ha a semmire megszülné a nő, olyan helyre ahol nem vàrtàk a babát? van barátnőm akinek a mai napig mondogatják otthon, hogy ő egy becsuszott hiba, tönkre tette az egyetemi tanulmanyokat stb... ez milyen érzés lehet a gyereknek? bár barátnőm már 20 fölött van, még mindig mondogatják neki..


2015. okt. 9. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Egy dolog megtartani a becsúszott babát, és egy másik primitív dolog élete végéig felhánytorgatni. Ennek semmi köze az abortuszhoz. A barátnőd szülei nem normálisak.
2015. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Én azokat jobban elítélem akiknek 20 évesen gyerekük van apa nélkül. Azok már nem találnak normális párt többé.
2015. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1# nem írtam ki több kérdést ezzel kapcsolatban...
2015. okt. 9. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki maga dönti el mit kezd az életével.

Ami engem zavar, hogy 8 éve próbálok teherbe esni, mások meg arra sem képesek, hogy odafigyeljenek a védekezésre. Nem tudom milyen gumikat használnak manapság, gyanúsan gyorsan tönkre mennek, a gyógyszert össze-vissza szedik stb.

Igazából butaság, hogy azért ítelem el, mert más nem képes védekezni nekem meg nem sikerül teherbe esnem. Csak nehéz megértenem.

2015. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!