Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha a homoszexualitás kimutatha...

Ha a homoszexualitás kimutatható lenne genetikai vizsgálattal, elvetetnéd? Miért?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 10:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Miért vagy miért nem? igy kellet volna kiírni a kérdést, így a szájiukba adod a választ amit hallani akarsz :O
2016. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Meg se nézetném, mert nem érdekelne. Nincs bajom a homoszexuálisokkal.
2016. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Tobb tanulmany is bizonyitja, hogy a muveszek es a geniuszok nagy resze homoszexualis, amit a homoszexualis emberek kreativ agyfeltekenek fejlettebbsegevel magyaraznak (joval tobb idegsejt). Sajnos ha az emberek megvalaszthatnak azt, hogy elvetetik a homoszexualitasra hajlamos magzatokat (amit egyebkent meg lehet allapitani, mert feltehetoen egy genmodosulas nagy szerepet jatszik, megegyszer mondom, a HAJLAMBAN), felo, hogy a jovo tarsadalom nagyon hasznos retege lenne abortalva. Fuggetlenul attol, hogy ki mit tart az elveivel szembemenoleg. Egyebkent iszonyu durva tanulmanyok keszultek arrol, hogy milyen hajlamokkal mennyien vetetnek el a magzatukat. Nagy resze az embereknek a depressziora valo hajlamossag es a hizekonysag miatt is abortalna.
2016. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem vetetném el. Olyan emberek a homoszexuálisok, mint én. :) Intelligencia kérdése, hogy elfogadja-e az ember.
2016. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem vetettnèm el. Eszembe se jutna ilyet tenni.
2016. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Én nem látok abban bajt, ha két ember szereti egymást. Az is lényegtelen, hogy ez a két ember milyen nemű.
2016. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom.

Nyilván ugyanúgy szeretném a gyerekem, akkor is, ha homoszexuális lenne. Ez nem kérdés.

Viszont tudom, hogy így sokkal nehezebb élete lenne, és biztosan sokan bántanák, akiktől nem tudom megvédeni. Szóval ilyen szempontból sokkal jobb és könnyebb élete lenne, ha nem lenne homoszexuális.

2016. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem vetetnék el egyetlen gyereket se, számomra az abortusz gyilkosság.
2016. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%
Tudomány már bebizonyította, hogy nem genetikai kérdés, hanem a döntésé. Így a kérdés nem releváns.
2016. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Bizonyos szempontból még könnyebb is lenne - semmi tiniterhességes dráma. Más okom nincs elvetetni. Ha nehézségei adódnak ezzel kapcsolatban, majd átsegítem rajtuk.


#9, esetleg forrásod is van erre az állításra, vagy most találtad ki?

2016. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!