Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha létezne olyan vizsgálat a...

Ha létezne olyan vizsgálat a terhesség alatt, amely kimutatja, hogy a születendő gyermek homoszexuális lesz, akkor megszülnéd a babát annak tudatában, hogy meleg?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Akár milyen lehetne nem érdekel,mert az én gyerekem!!!

Tehát meg!

2012. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!3 gyerekes anyuka
2012. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Jégtánc ***** válasza:
75%
Már a kérdés is baromság,válaszra méltatlan
2012. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen.Mindig azt mondom EMBER legyen!!Legyen egészséges,becsületes,tisztességes stb.Nem attól lesz rossz valaki,mert meleg hanem attól ha olyanokat csinál ami szégyenleni való.A férjem eléggé utálja a melegeket,de érdekes módon ő is elfogadná.Beszéltünk erről a témáról,mert az ő apját annak idején bele kényszerítették a házasságba.Ütötte vágta őket,ivott és elhordta a pénzt.Aztán egy nap kiderült,hogy a férfiakat is szereti....Kicsit elkanyarodtam,de remélem érthető voltam és nem bántottam meg vele senkit.
2012. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2012. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
??? Miért is? A meleg gyerek,már nem gyereke a szülőnek vagy mi?
2012. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
A legjobb barátom meleg és bárki bármit hisz, ő is ember.Igen, örömmel megszülném.
2012. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Jégtánc ***** válasza:
100%
Most azért szeretném megkérdezni hogy miért lett lepontozva a válaszom? Azért mert nem egyértelműen igennel feleltem? Természetesen igen.Azért írtam hogy a kérdés is baromság,mert eleve természetesnek kellene venni,hogy van ilyen és olyan is.Nem ennek alapján ítéljük el és meg az embereket
2012. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Kedves Jégtánc!


Azért lett lepontozva a válaszod, mert nem volt hasznos! Ha úgy gondolod, hogy nem méltó válaszra a kérdésem, akkor miért válaszolsz rá?

2012. okt. 10. 21:56
 10/24 Jégtánc ***** válasza:
100%
Azért írtam ezt,mert hogyhogy felmerült ez a kérdés egyáltalán? Megválaszolod nekem ,kedves kérdező? Nem kötekedésből írom,csak annyira de annyira értelmetlen.Vagy egy felmérés ez esetleg?:)
2012. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!