Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért csak a nőket hibáztatják...

Miért csak a nőket hibáztatják abortusznál?

Figyelt kérdés
Olvastam itt kérdéseket arról hogyha egy nőnek abortusza van akkor elkezdik sértegetni. Soha sem gondoltok bele hogy egy gyereket sok pénzbe kerül felnevelni. Egyedülállóként meg semmilyen támogatást nem kap egy nő, a gyerektartás meg hol lenne elég egy gyerekre? Amúgy nem vagyok a fent említett helyzetbe, csak meg vagyok lepődve azon hogy sokan,hogy azt gondolják a gyerek pénz nélkül is felnő.
2016. júl. 30. 08:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
Legyen szíves az a nő úgy szexelni hogy ne essen teherbe, ennyi.. A legnagyobb felelősség a nőn van mivel tudtába van az egésznek. Más a helyzet ha az egészségét veszélyezteti.
2016. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
39%
Hasznaljd gumit vagy tabletat es kesz
2016. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Ismerosomnek 3!! Abortusza volt,ugyanazon ferfitol 2,5 ev alatt....teljesen ki van hasznalva.

O megszulte volna a gyerekeket,de a pasi amit muvelt...hat.

Eloszor szeretnek gyereket,csinaljunk.megvolt akkor eloszor orult aztan meggondolta magat,bocs megsem.minden abortusz utan megbanta,es megigerte,hogy soha tobbet...

Igy kivulrol ugy latom komony lelki terrorban el a csaj.soha semmi nem jo amit csinal.mar o maga is ugy gondolja,hogy vele van a baj.hiaba mondjuk neki sokan,hogy hagyja ott amig meg lehet.fel tole,meg o kedveskedik a pasinak...

Sajnalom szegenyt.nem tudom milyen egy ilyen kapcsolatban elni.biztosan nem konnyu.nem itelem el az abortuszok miatt,kettonel ott voltam mellette,lattam mennyire szenved.mindketszer azt mondta elhagyja,de aztan megsem.gondolom a pasi kihasznalja,hogy lelkileg a padlon van.olyankor par hetig a tenyeren hordozza aztan kezdi elorol a hulyesegeit.az ilyen embert agyon kene loni.

Biztosan hibas a no is,de nem tudom pontosan mi zajlik a hatterben.

2016. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

Én úgy gondolom ha már egy férfinak nincs esze arra hogy védekezzen, akkor egy nőnek kellene hogy legyen.

Igen, egy gyermekhez sok pénz kell, de ha megfelelő a védekezés akkor nem lesz " becsúszott " baba!!

Ha az ember meg egyedülálló akkor 1000x jobban figyeljen a védekezésre.

2016. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Én meg pont azt hallom, hogy a nő sosem akarhatja az abortuszt, az mindig a férfi akarata és hibája...
2016. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Nyilvan van azért, mert ő az egyetlen, aki dönthet róla. Mindegy, hogy a férfi mit akar, egyedül a nő döntése számít.
2016. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert a végső döntés a nő kezében van, mivel kényszeríteni sem a megtartásra, sem az abortuszra nem lehet. Persze a pasi is nyilván hibás de a végső döntés a nőé.
2016. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%
Az abortuszról csak a nő dönthet, tehát az ő felelőssége/terhe még akkor is, ha jó indoka van rá. (Sértegetni persze nem szép dolog, egyik félnek sem lesz "haszna" belőle, erkölcsi sem.)
2016. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
67%

Nos igazad van kérdező. Mindenki a nőt támadja. Védekezhet valaki. Ha pl kiszakadt a gumi akkor mi van ? Hallottam már ilyet. Sőt van aki tabletta spirál vagy egyéb dolgok mellett esett teherbe. Szóval van aki védekezés mellett esik teherbe. Ha időben kiderül dönthet hogy mi legyen. Ha későn akkor viszont ott van egy gyerek ami hatalmas felelősség.

A nő dönti el. Én nem ítélek el senkit. Ha elveteti akkor sem ha megtartja akkor sem.

2016. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Általánosítani nem kell ha nyomós ok van az emberek azért meg szokták érteni .Relatív mi a sok pénz.Nálunk van gyerek mi felnőttek többe kerülünk mint a gyerek .Nekünk megérte hogy legyen még akkor is ha 10-20 ezer forinttal kevesebb marad havonta.Ha abortuszra kellene mennem sosem posztolnám ki közösségi oldalon miért tartozna idegen emberekre akik arra lesnek kit mikor hogyan lehet lenyilazni.Ez nem csak az ilyen kérdésekre igaz hanem eleve mindegyikre igaz ami indulatot vált ki.Nem vagyok sem ab.párti sem ellenes.Mindenki a saját életét éli és olyan minőségben ahogyan alakítja.Tény és való ha gyerek van dolgozni kell mindkét szülőnek majd nem hiszem hogy ez teljesíthetetlen feladat.Elvégre rengeteg ember van a világon milliárdnyi nő nevelte fel a gyerekeket mióta világ a világ.Manapság a nők kivetkőznek magukból ,törtetőek ,önzőek és azt hiszik ha nincs gyerek több pénz marad .Nem így van .
2016. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!