Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mikor ad hivatalos papírt a...

Mikor ad hivatalos papírt a nőgyógyász a terhességmegszakításhoz?

Figyelt kérdés

Pozi teszt után rögtön ad? Vagy, ha már lát petezsákot, vagy, ha embriót lát?

Mert nem mindegy, hagy hat hetesen már meg lehetne csinálni vagy egyéb procedúrák miatt leghamarabb 8 hetesen.


Kérem a megrögzött abortuszellenesek kíméljenek meg egy lelki válságban lévő nőt...


2016. szept. 22. 14:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Csak ha élő a magzat, azaz a szívcső pulzálást meg kell várni. Az pedig 6 hetesen simán lehet (lányommal 6+4-en már volt),
2016. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem megy az olyan egyszerűen. Bár nekem kb 10 éve volt egy abortuszom, úgy emlékszem, először tán még vérvételre is küldtek, aztán el kellett menni a védőnőhöz, aki kikérdezett. Aztán kellett még várni néhány napot és visszamenni, hogy nem gondoltam meg magam, és akkor kaptam meg az engedélyt. Ezután időpontkérés. Szóval az összes procedúra kb 6 hétbe tellett.De már nem emlékszem pontosan.
2016. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%
Azért azt remélem nem gondoltad komolyan, hogy viszel egy pozitív tesztet és papírt kapsz a terhességmegszakításra. Megállapított élő terhesség szükséges hozzá.
2016. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De komolyan gondoltam. Nagyon durva, hogy a hatodik héttől lehet elkezdeni bármit is intézni...
2016. szept. 22. 14:35
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Meg kell várni míg van pulzálás.Erre azért van szükség,mert előfordul,hogy spontán elvetél ez idő előtt.Akkor meg feleslegesen küldözgették ide-oda.

Egyébként egyszerűbb a védekezés,mint utána a nyavalygás.(Tudom,tudom...gyószer mellett fogant.)

2016. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%
Dobogó szív kell hozzá.
2016. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Nincs ebben semmi furcsa vagy durva.

ÉLŐ terhességen van csak mit megszakítani.

Amíg nem él, mit szakítsanak meg?

Nem minden pozitív tesztbôl lesz terhesség.

2016. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy ne kommenteljenek olyanok, akiknek ezt nem veszi be a gyomruk, mert nem vagyok jó állapotban.


nem gyógyszer mellett fogant, azt nem szedhetek... Óvszeres védekezés mellett történt a baleset. Ezután elmentem esemény utáni tablettáért, de mivel ott megmérték a vérnyomásomat és 170/110 volt nem vehettem be. Legalábbis ezt tanácsolták, ha el akarok kerülni egfy esetleges agyvérzést...

2016. szept. 22. 14:41
 9/30 anonim ***** válasza:
27%
És van már három pici gyereked, még egyre nincs energia, tudjuk már a sztorit...
2016. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

Ja tényleg, ő az!

Melyik komment nem tetszik? Mindegyik csak tényt írt le: egy terhesség megszakításhoz egy élő (vagy több élő, mert hogy ilyen is van) ember kell, akinek már dobog a szíve. Mint a már megszületett gyerekeidnek. Vagy neked. Ezt nem hiszem, hogy nehéz megérteni.

2016. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!