Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mikor ad hivatalos papírt a...

Mikor ad hivatalos papírt a nőgyógyász a terhességmegszakításhoz?

Figyelt kérdés

Pozi teszt után rögtön ad? Vagy, ha már lát petezsákot, vagy, ha embriót lát?

Mert nem mindegy, hagy hat hetesen már meg lehetne csinálni vagy egyéb procedúrák miatt leghamarabb 8 hetesen.


Kérem a megrögzött abortuszellenesek kíméljenek meg egy lelki válságban lévő nőt...


2016. szept. 22. 14:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
28%
A kérdező bárki lehet. Miért kell egyből rásütni, hogy ő xy? Lehet, hogy egy fiatal lány.
2016. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
23%
Azért mert - ahogy írtam - ismerjük a sztorit. Ergo leírta már ugyanezt az infóhalmazt, mint háromgyerekes anya. Ha azóta nem lett belőle szingli fiatal lány, akkor nekem van igazam.
2016. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Az vagyok. És ez ok arra, hogy belém rúgjatok? Megalázzatok? Éreztessétek milyen szar ember vagyok? Meg biztos hazudok is. Nem baleset volt, nem memtem esemény utáni tabiért, csak passzióból mennék ab-re?


Ti ezek után jó embernek gondoljátok magatokat?


Az előző kérdésben kiírtam azt is, hogy eü. problémáim vannak, magas vérnyomásom. És a fiam 3,5 éves volt, mikor a legkisebb született mind császárral!! Ezek után gondoljátok, hogy passzióból nem tartanám meg, mert nekem ez a kényelmes???


Inkább vállaljak be rossz gerinccel, magas vérnyomással ugye egy negyediket, hátha elpatkolok és akkor apa nevelheti egyedül a hármat!


Köszönöm a sok kedveskedést!

2016. szept. 22. 14:56
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
Voltál már dokinál?
2016. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
14%
Hát ahhoz képest, hogy 3 gyereked van, eléggé tudatlan vagy.
2016. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%

#15-ös, miért, attól hogy 3 gyereke vagy kéne hogy legyen rutinja az abortusz eljárásban? Hogy függ össze, mégis?


Kérdező, szerintem menj minél előbb orvoshoz, kizártnak tartom, hogy meg kelljen várni a szívhangot, ami lehet, hogy csak a 7. héten lesz. A terhességet előtte is meg lehet állapítani a felpuhult méhből, petezsákból, stb. Mivel minél kisebb korú a terhesség, annál kisebb a műtéti kockázat, ezért ilyen esetben nem fognak szívhangra várogatni azzal, hogy elindíthasd a papírmunkát.


Egyébként sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél!

2016. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

A másik kérdésnél is többen írták, hogy ha orvosilag ellenjavallt, sok egészségügyi problémával küzdesz és nem lehet bevállalni ezt a terhességet, úgysem tudsz mit tenni. Kár magadat ostorozni, így csak megnehezíted az egészet, tényleg gondolj inkább a három gyermekedre.

Mikor a legutóbbi kérdésed feltetted, még csak gyanakodtál a várandósságra? Azóta csináltál tesztet, biztossá vált?

2016. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Pozi lett a teszted kérdező?
2016. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

16-os! Szeretném megköszönni az emberséges kommentedet. Nagyon jól esett és sokat segített! Sajnálom, hogy a többiek ennyire értékelik az emberséget és a jószándékot...szomorú.

Akik érdeklődtek azoknak:

Mai tesztem is negatív. Baleset utáni 13. Nap. Nekem ilyenkor már rég kimutatta. X- epil teszt. Úgyhogy 95%, hogy nem vagyok terhes. Viszont még mindig nem jött meg. Nekem mindig pontos. Elképzelni sem tudom mi tortenhetett. Létezik, hogy a pánik okozta? A terhessegtől való rettegés? Mert egy merő stressz vagyok mióta ez megtörtént.

Azért még csinalok tesztet a biztonság kedvéért.most sem tudok aludni...

2016. szept. 23. 05:23
 20/30 anonim ***** válasza:
8%

Kellett neked ez a felesleges stressz? Minek gondolkozol terhességmegszakításon, ha pozitív teszted sincs még? Elszúrtál jópár napot az életedből és a gyerekeidnek sem tudtál 100%-os teljesítményt nyújtani. És még te szapulod az embereket...


Nem akarok rosszindulatú lenni, de menj ki a fürdőbe és engedj magadra hidegvizet, hogy felébredj. Háromgyerekes nőként hogy tudsz ilyen labilis lenni? Valakiknek te vagy a példakép, az erős anya, erre te pozitív teszt nélkül már abortuszon filózol, és feketén látod a világot. Legyél már egy kicsit felnőttebb gondolkodású!!! Embereld meg magad, de gyorsan!

2016. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!