Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mikor ad hivatalos papírt a...

Mikor ad hivatalos papírt a nőgyógyász a terhességmegszakításhoz?

Figyelt kérdés

Pozi teszt után rögtön ad? Vagy, ha már lát petezsákot, vagy, ha embriót lát?

Mert nem mindegy, hagy hat hetesen már meg lehetne csinálni vagy egyéb procedúrák miatt leghamarabb 8 hetesen.


Kérem a megrögzött abortuszellenesek kíméljenek meg egy lelki válságban lévő nőt...


2016. szept. 22. 14:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%
Negatív lett a teszted? Akkor nagyobb a valószínűsége, hogy nem vagy terhes, mint hogy az vagy. Drukkoltam neked, hogy ne legyen baba, mert ahogy olvastam, nagyon őrlődtél az abortusz gondolatától, de viszont az egészséged miatt lehet, hogy nem lett volna más választásod. Szerintem a sok idegeskedés miatt késik, tudom hogy nehéz, de próbálj kicsit lenyugodni.
2016. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%

Remélem, valóban nem vagy terhes és akkor nincs az egész abortusz probléma és te is megnyugszol.

Egyébként pedig nem, nem kell megvárni, hogy 6-7 hetes legyen a magzat ahhoz, hogy elindíthasd az eljárást. Mikor a teszt kimutatja a terhességet, akkor vagy 4 hét körül, 5 hetesen már simán kiadja az orvost azt a papírt (ha petezsák nem látszik, akkor terhességi próba alapján), amivel utána el kell menned a családvédelmi szolgálathoz két alkalommal (minimum 3 nap különbséggel). A csekket ez után tudod befizetni, az előzetes vizsgálatokat is érdemes ez idő alatt megcsináltatni. Így nagyjából 1,5-2 hét alatt kényelmesen elintézhető az egész procedúra. 6-7 hetesen nagyon sok abortuszos már el is jut magáig a műtétig.

2016. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai halvány pozitív...
2016. szept. 24. 07:17
 24/30 anonim ***** válasza:
Képet tudsz felrakni? Mennyire látszik? Hány teszt lett ilyen?
2016. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Sajnálom... minél előbb menj dokihoz.
2016. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Most nem rosszindulatból fogom mondani, tényleg mint az óvszer alternatívájaként, de ha már van 3 gyereked és semmiképp nem akarsz többet, gondolkoztál már a művi meddővé tételen? 3 gyerek után engedélyezik nem kell hozzá hormonos cucc (gondolom trombózishajlamod van ha nem szedhetsz hormonálisat) és talán a legbiztosabb módszer.


Remélem csak téved a teszt, de szerintem a fentebb írtat fontold meg, én a helyedben lehet bevállalnám.

2016. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled azóta kérdező?
2016. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
könyörgöm, ha ennyi eü problémád van, és az anyagi helyzeted sem a legjobb, akkor miért nem kötteted el magad? nem kéne stresszelni a lyukas gumin és egyebeken.
2016. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Könyörgöm... Ki mondta, hogy rossz az anyagi helyzetem? Elnézést? De kinek mi köze hozzá, hogy miért nem köttetem el magam? De ha már ennyire érdekel az életem elmondom. 34 évesen szültem a harmadik gyerekemet és Isten bocsássa meg, de én nem akartam elvágni magamtól további gyermek lehetőségét, mert úgy gondoltam, hogy még beleférhet. Mindig is nagy családról álmodtam. Akkor így gondoltam. Tökéletes volt a terhességem, nagyon jól viseltem, a műtétet is. Azzal semmi probléma nem volt. Azonban a három terhesség és a hosszas szoptatás egymásutánja a harmadik gyerek születése után jött ki rajtam. Mindenféle bajom előjött, ami előtte nem volt. Már teljesen másképp látom a dolgokat, de mondom, az egészségi állapotom a harmadik gyerek születése után romlott meg. És nem vagyok tropa meg béna, mert ellátom a családomat és vezetem a háztartást, de vannak bajaim, amire most lehet nem a legjobb ötlet egy negyedik terhesség.

Hol írtam, hogy anyagilag nem emgedhetnénk meg? Mert szerintem sehol...


A többieknek pedig, akik olvassák esetleg még. Nem kellett megvárni a szívhangot, adott az Sztk-s orvos az ötödik héten papírokat, úgy, hogy csak petezsákot látott.

2016. okt. 5. 14:16
 30/30 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél... Kitartást legalább a 3 kis manó miatt ☺
2016. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!