Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan? Jelenleg nyolc hetes...

Hogyan? Jelenleg nyolc hetes terhes vagyok és a párommal úgy döntöttünk, hogy nem tartjuk meg, mert.

Figyelt kérdés

Sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy fel tudjuk neveli, nincs is hol, mivel egy kissebb házba lakunk a párom családjánál. Én szeretném megtartani, de sajnos logikus érvek szólnak amellett, hogy ne tartsuk meg, mind a ketten fiatalok vagyunk, én az iskolát sem fejeztem még be.....

Szóval, voltam nőgyógyásznál, de neki még azt mondtam, hogy megtartom, mert akkor még így is volt.

Kell neki szólni, hogy változott a döntésem?

Elkell mennem védőnőhöz, ha nem tartom meg a babát?

A családsegítőbe kivel kell beszélnem, és leginkább, ti mit mondtatok?

Amkkor időpontot kérek a kórházba melyik osztályt kell keresni és mit mondjak? Személyesen vagy telefonon?

Ha 9hetesen.kezdem ezt az egész dolgot akkor még lesh esélyem az altatásos műtéthez?

Köszönöm a válaszokat, és kérlek ne ítéljetek el, én tényleg szeretném a babát, de most sajnos nem megoldható. :(



#Terhességemegszakítm
2016. okt. 5. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Az orvoshoz menj vissza és mondd meg, h ab-ot akarsz. Ő ad papírt, és elmondja a következő lépéseket.
2016. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Vissza a dokihoz, megmondod, hogy meggondoltad magad és majd ő szépen elmondja, hogy hogyan tovább.
2016. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Három szobás lakásban lakunk 7-en, nem hiszem, hogy szeretnék ide gyereket szülni. Arról nem beszélve, hogy nincs fűtés a szobába, beázik a szoba, és a párom hugának a szobája is innen nyílik amit egy függönnyel oldottunk meg. A fürdőbe sincs áram, arról nem beszélve, hogy legtöbbször meleg víz sem. Havi 80ezerből éoünk meg, amiből még lejön 30ezer a párom szüleinek. Nem hiszem, hogy 50ezerből fel lehetne nevelni egy gyereket. A párom kikelentette, hogy ő nem szeretné egyáltalán. Így nem nagyon van választásom.

Attól, hogy ti nem vetetnétek el, és nyomorba nevelnétek fel, én nem biztos, hogy a gyerekemnek is olyan jövőt akarok,mint amilyen nekem is volt....

2016. okt. 6. 09:00
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Sajnálom, hogy meggondoltad magad. Mindenképpen minél hamarabb menj vissza a dokihoz, hogy változott a döntésed, kérd ki a papírokat és kezdj neki a vizsgálatoknak (vérvétel, altatóorvosi konzílium,vércsoport meghatározás), mert kb. 2 hét biztos kell, hogy mindet megcsináltasd. Személyesen kell menned, a papírt a kezedbe kapod, telefonon legfeljebb csak időpontot kérhetsz pl. altatóorvoshoz.
2016. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi:) én is sajnálom, hogy meggondoltam magam, de nem is a legjobb szó, hisz én még most is reménykedem abban, hogy valaki mellém áll és támogat. De sajnos nem úgy néz ki,hogy ez meg fog történni.
2016. okt. 6. 11:34
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Ha más nem, adjátok örökbe szegényt. Félve tanácsolom ezt, mert bár sok szülő vágyik gyermekre, mégsem jön össze nekik, de tény, hogy az árvaházakban van gyerek bőven, de még lehet, hogy az is jobb a biztos halálnál. Ráadásul ráció is van benne számodra, mivel így nem kockáztatod meg a meddőség lehetőségét. Utolsó utáni tervnek ez is jó, addig pedig adtok neki egy esélyt, hogy nálatok nőhet fel.
2016. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
22%
Egy kicsit részletesebben írnál magatokról? Tudom, nem feltétlen rajongsz a gondolatért, de ha tényleg szívesen megtartanád, pár részletbe avass be, kérlek. Merre laktok? Település mérete, korotok, mikor végzel az iskolával, milyen iskolába jártatok/jártok, stb. pls
2016. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Leírtam, nem támogat senki a döntésembe... Így.nincs kivel kialakítani semmit.

Utolsó,miért?

2016. okt. 6. 18:49
 9/25 anonim ***** válasza:
9%

Mert, ha megengeded, gondolkoznék rajta, hogy mit lehetne tenni.


Mennyi idő van még vissza az abortuszig?

2016. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%

Hidd el, borzalmas érzés az abortusz. A volt barátnőm annak ellenére vetette el, hogy megvoltak az anyagi lehetőségeink. Persze szakítás lett a vége.


El nem tudod képzelni, hogy milyen poklot jártam és járok még mindig meg. Persze az én esetem más, mert ki voltam szolgáltatva az exem elmebajának, és teljesen tehetetlen voltam. De hidd el, borzalmas ezzel együtt élni.

2016. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!