Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » OEP által finanszírozott...

OEP által finanszírozott orvoshoz fogok járni, úgy döntöttünk kedvesemmel.9 hetes terhes vagyok Dr. Fekete Zoltán győri nőgyógyász a kerületileg illetékes orvos. Aki volt nála és neki is ő az orvosa, mit tud mondani róla?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is győri vagyok, én nem a Fekete Zoltánhoz tartozom kerületileg, de többször volt olyan, hogy a Fekete Zoltán helyettesítette az én orvosomat! Csak jót tudok mondani róla! Én nagyon örülnék neki, ha hozzá tartozhatnék!!!! :)) Igaz fiatal, olyan 30 év körüli, de nagyon aranyos, alapos, mindig jókedvű! Mindig meghallgat és kérdez, hogy van e valami panasz! Ha kérdésem volt, részletesen tájékoztatott! Mindig fülig érő szájjal jöttem ki tőle, mert ő is olyan vidám, mindig megnevetett! :)

Szóval egy percig se aggódj, jó kezekben leszel!

28 hetes kismama

2008. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sem Ő a kerületi dokim,de nem egyszer helyettesítette az enyémet.Nagyon kedves,rendesen kikérdez mik a problémáid,sztem nem egy "fejletojós" doki.Nekem nagyon szimpatikus volt,tényleg csak jót tudok mondani róla.Nekem a rendes orvosom az sztk vezető orvosa,elég szigorú a többiekkkel,ha előző vizsgálaton nem nála voltam,akkor mindig fikázza azt a dokit,hogy miért ezt írt fel és miért így csinálta a dlgot,stb,de erre a fiatal dokira még soha semmi rosszat nem mondott,pedig ő sok gyógyszert írt fel nekem fertőzések miatt,de soha nem fikázta az én dokim.

2008. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!