Terhes vagyok de a férjem hallani sem akar a babáról, én viszont meg akarom tartani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos babánk akit imádunk.Terhes lettem...naptár módszer mellett!Még egy babát szerettünk volna de csak évek múlva!Én meg akarom tartani..bár sokat vívódtam ,hogy talán a kisfiúnk miatt sem lenne még itt az ideje!Nagyon nehéz lennede meg akarom tartani!Tegnap ezt közöltem is a férjemmel aki engem és kisfiúnkat hozott fel példának,hogy nekünk nem lenne jó!Ő sokatdolgozik!Na meg az anyagiak!Meg hogy neki nem kell még most egy gyerek!Nekem viszont nincs szívem elvetetni!Ő mióta mondtam neki meg van sértődve és hozzám se szól!:(Nem érti meg hogy nekem milyen lelkitörés lenne egy abortusz!Nem bocsájtanám meg neki ha belekényszerítene!

2016. okt. 17. 14:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
80%
Naptár módszer... Magyarul nem védekeztetek. Viseljétek a következményeket! Abortuszra pedig nem kényszeríthet, max. elhagy.
2016. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
18%
Válj el. Egy férfi sem ér annyit mint egy gyerek
2016. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
69%

Tartsd meg!


Ha elveteted a férjed miatt, sose fogod neki megbocsájtani, ezt már most lehet tudni. Rámegy a házasságotok, és a végén se baba, se férj.


Ha megtartod a babát, még mindig elképzelhető, hogy idővel megenyhül, és elfogadja a helyzetet.


Ráadásul naptár módszerrel védekeztetek, azzal tisztában kellett lennetek, hogy vagy jön a baba, ha akar, vagy nem. Ennél az is többet ér, ha időben kirántja. Gondolom tudott róla, hogy gyakorlatilag védekezés nélkül szexeltek, és hogy hogyan készül a gyerek. Nem értem, miért meglepő, ha terhes vagy.


Aki nem akar gyereket, csak évekkel később, és tudja, hogy a felesége nem szed semmit, az húzzon gumit a farkára!

2016. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
66%
Ha engem valahogy mégis rábeszélne a párom ilyen esetben az abortuszba, az biztosan megpecsételné a kapcsolatot és meglennének számlálva a napjaink. Talán ezt is közöld vele. Ha mégsem enyhül meg, hát magam részéről inkább lennék átmenetileg anyukámnál (3 szobás nagy házban él) 2 kisgyerekkel tiszta lelkiismerettel, minthogy abortuszra menjek pedig nem akarok. Szerintem csak megijedt egyébként, megfog ő enyhülni.
2016. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
70%

Naptár módszerrel védekeztetek?! lol!

Mi itt szétoltjuk a megszakításos 16 éveseket, pedig bennük is több felelősségérzet van, mint bennetek. Legalább a szándék megvan, hogy időben kiveszi.

A férjed gyakorlatilag abortusszal akar védekezni ...

Amúgy én a 7. ciklusnapon estem teherbe, és még kb 100 ilyen történetet olvashatsz itt.

Sajnos ebben nincs középút, kompromisszum. Valamelyikőtök engedni fog, és emiatt már sosem fog úgy nézni a másikra, mint azelőtt. Emiatt is nagy felelőtlenség ez a védekezés nélküliség, nemcsak az új terhesség sorsa miatt.

2016. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
69%

Aki nem akar gyereket az védekezik! Gyógyszer/gumi/pesszàrium/spiràl vagy mindezek kombinàciója. De hold àllàsa meg az időben kiveszem az nem védekezés. Max ha nem gond hogy becsúszik a gyerek.


Itt nektek gond,szóval nem is értem...


Nekünk is "becsúszott" a kistesó,most féléves a kislànyom, de úgy voltunk vele, hogy lehet,hogy sokat kell vàrnunk a tesóra. De persze,hogy elsőre összejött. Tudtuk,hogy ez is előfordulhat.

2016. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
60%

Tehát védekezés nélkül dugtatok, és most, hogy ott a baba, már nem kell, és meg akarja ölni. Csodálatos!

Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen emberek léteznek!


Ti azt honnan vettétek, hogy naptár módszerrel évekig nem fogsz teherbe esni?! Kinek az ötlete volt, hogy így védekeztek? Mert valakinek csak jött ez a remek ötlete.


Mennyi idősek vagytok? 18?


Min van megsértődve?

Miért rád haragszik? Ő nem volt ott, mikor készült? Vagy ő védekezett, csak te nem?


Nálam nem lenne kérdés, ha még a királylányt is előadja ezek után, kivágnám mint a hasmenéses macskát. Mondjuk én könnyen vagyok, mert dolgoztam annyit szülés előtt, hogy két gyereket is el tudjak tartani egyedül, nem szorulok rá senkire.

2016. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, elküldte.

Szóval szerintem nem az a megoldàs,hogy elveteted hanem az hogy leültök beszélni. Jó lenne ha a férjed is felnőne a feladathoz,mert biztos nem tartottàl fegyvert a fejéhez,hogy szexeljen veled.

2016. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A legböszmébb Feri ***** válasza:
80%

Nézd, ha védekezés nélkül telibe vernek, abból az esetek nagy százalékában gyerek lesz. Ez ilyen. Ez nem köszön.

Jó döntés nincs, ha elveteted, te fogsz durcizni, ha megtartod, a férjed fog durcizni.

Reálisan nézve egyedül fogsz maradni, a kérdés csupán annyi, hogy mikor, és hány gyerekkel.

2016. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
81%

Senkit nem lehet abortuszra kényszeríteni.

Senkit nem lehet egy gyerek megtartására kényszeríteni.


Itt nem védekeztetek, és terhes lettél. Üljetek le, s beszéljetek! Érzelmekről, anyagiakról, észérvekről. És a jövőbeli védekezésről is.

2016. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!