Pontosan hogyan zajlik egy abortusz a 22. héten?

Figyelt kérdés
30/F vagyok, a párom 29. Nem teljesen vagyok tisztában az ilyen késői abortusz működésével, csak a "kaparással". A baba élettel összeegyeztethetetlen betegséggel születne, ami elég későn derült ki 100%-ra, így a 22. hét elején lesz a műtét. A párom nagyon kért, hogy ne menjek be, de pontosan hogy zajlik a dolog ilyenkor? : / ha jól tudom, a méhen belül megölik a babát és meg kell szülni, de nem tudom, ez hogy megy pontosan, ha a gyerek nem akar ugye magától jönni... a válaszokat előre is köszönöm.
2016. okt. 22. 14:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok ismét.

Nagyon sajnálom,hogy nektek is át kell ezt élnetek.Sok erőt kívánok nektek!

Nekem nagyon sokat jelentett,hogy a párom velem volt,csak akkor küldték ki,szerencsére,amikor jöttek a tolófájások.

Amikor a műtőből visszahoztak,már újra ott volt velem a megfigyelőben.

2016. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Miert itelne el barki ?

Mas kultura Hollandia termeszetesebb kezelik a szulest es a halalt is.

A legtobb felnott otthon szuletik es ott is hal meg.

Otthon ravataloznak specko hutomatracal kicsit nagyot

A temetes 90 % hamvasztas es hamvak szetszprasa szokas es szabad is.

Ha valaki haldoklik a korhazban az hazamegy igy szeretik ez a szokas

Magzatot 24 het alatt haza lehet vinni es akar kertedbe temetheted.

24 het felett akar elve akar halva szuletik nevet kap hazaviszik ott bucsuznak tole es temetest kap sirhelyet vagy hvasztjak hamvakat otthon tarttjak.

A gyasz kezdete a bucsu kezlenyomat fenykep kartya emlekek kozos kep stb.

Ezt minden pszihologus elismeri igy a legjobb de a kultura hatarozza meg hogy viselkedik az egyen.

En oszinten dilihazba kerulnek ha korhazba mennek terhesen es ures kezzel ures hasal haza volt nincs megkattanak.

2016. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Hogy vagytok?Sok erőt kívánok még egyszer,ha még előtte álltok akkor is,és ha már túl vagytok rajta,akkor is.


Én hálás vagyok az orvosoknak és a szülésznőknek,hogy tiszteletben tartották,hogy nem szeretném látni őket,nem erőszakoskodtak,nem erőltették rám,hogy de,nézzem meg,mert ez fontos.Nekem így is vannak emlékeim,így is meggyászolom őket.

2016. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi a 26 hétben vesztettük el szivbeteg lett volna de nem birta ki a szülésig és megállt a szive. Énmásfél napig vajudtam vele farfekvéses is volt. Hálás vagyok páromnak h a szülésig minden pillanatban velem volt éjszaka is ott virrasztott mellettem. Letakartak szülés közben és amég nem fordultam el az orvosom nem is vette fel az ágyról a babát.
2016. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!