Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megerőszakolásból létrejött...

Megerőszakolásból létrejött terhességet megszakítanátok vagy megtartanátok?

Figyelt kérdés
Elvetetéskor ilyen esetben az abortusz lehet ingyenes? Ha az anya úgy határoz, megtartja a gyermeket, hogyan magyaráznátok el a már felnőt gyereknek, hogy egy bűnből született? Vagy ilyenkor fontos, hogy az egész életét egy kegyes hazugságra építsük? Nagyobb az esélye annak, hogy azok a gyermekek akik erőszakos módon fogantak meg esetleg szellemi betegségekkel fognak élni, mondjuk személyiségzavarral?

2016. nov. 19. 13:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Én szerintem elvetetném..nem hiszem hogy tudnék rá úgy nézni hogy ne jusson eszembe hogyan fogant...
2016. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartanám meg,mindig azt látnám benne,aki azt a szörnyűséget tette velem. Egyébkén nemi erőszak után adnak eseményutánit a kórházban,ha jól tudom,persze,ha az illető bemegy a kórházba utána.
2016. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen megszakittatnam. Ingyenes, amennyiben volt rendőrségi feljelentés.
2016. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Én is úgy tudom h ha erőszak után bemész a kórházba, adnak esemény utáni, valamit értesítik a hatóságot is ha kéred. Én ezt az utat választanám.
2016. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Elvetetném,bár nem a gyerek tehet az egészről.
2016. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Semmiképpen nem tartanám meg. Hiába én szülném, mégiscsak annak az elmebetegnek a gyereke lenne, hasonlítana rá, őt látnám benne mindig, és azt, amit tett velem.
2016. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
+ Egyiket sem tartanám jó megoldásnak, sem a hazugságot, sem azt, ha tudná, hogy mi történt. Mind a kettőnek súlyos következményei lennének, a gyerekre, rám és az egész családra nézve is. Inkább ne szülessen meg soha.
2016. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Az nagyon nagy, hülyeség, hogy azért mert megerőszakoltak, még nem lesz sem erőszakos, sem fogyatékos a baba.

Én biztos, hogy nem tartanám meg. Ilyenkor könnyű okosnak lenni, de ha velem történne ilyen, akkor sem haboznék. Egyébként tényleg ott az esemény utáni és ilyen után, amúgy sem árt orvoshoz menni.

Csak azt a szemetet látnám a gyerekben, nem akarnám, hogy rá hasonlítson.

2016. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Megszakíttatnám. Borzasztó lenne a gyereknek a tudat, hogy hogyan fogant.
2016. nov. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartanám meg a gyereket. Úgysem tudnám szeretni, és ha világra hoznám, az a gyerek azért fizetne szeretetlenséggel amit az apja tett. Pedig ő maga vétlen. Inkább meg se szülessen.
2016. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!