Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megszakítanátok a kapcsolatot...

Megszakítanátok a kapcsolatot vele vagy ezt eltúlzom?

Figyelt kérdés

A testvéremről van szó,aki 11 évvel idősebb.

-Elkapták valahonnan a rüht és megkérdezte,hogy nem tőllünk-e

-7 évig nem jelentkezet,majd amikor jobb lett az élete,jelentkezet.

-Szerzett nekem munkát ott ahol ő és a bnője volt,első nap leordított minden munkatárs előtt,mert egy kis dolgot elcsesztem,ami idővel már baj sem volt.( Nem dolgoztam még abban a szakmában és ezzel tisztában volt)

-a bnője az őltözöben beszélt,olyan dolgokról ami csak ránk tartozott volna és megalázó volt számomra.( már az egyik mu katárs rá is szólt,hogy hagyja abba,de ő azt mondta,hogy erősödnöm kell)21 éves voltam.

És még van több dolog,de túl hosszú lenne..

Szóval lehet hibás voltam,mert nem voltam túl nyitott,de a sok "lenézzés" teljesen visszahúzodóvá tett és nem mondtam meg végűl mi a baj,mára már nem beszélek velűk.Szerintetek kéne?

Eltúlzom?


2015. nov. 22. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Számtalanszor megalázott, hülyének nézett, kihasznált. Mit lehet ezen eltúlozni? Én megszakítanám vele a kapcsolatot a helyedben, de ha ezt most azonnal nem akarod, akkor ültesd jó sokáig a témát, hátha észhez tér.
2015. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy erzed. Ha itt kerdezed, akkor nem vagy biztos abban valoban meg kell e szakitanod vele a kapcsolatot. Ilyen esetben ne szakitsd meg, csak maximum keruld, ha nincs ra igenyed es nem muszaj keresned. Majd lesz jobb is. Az elet hoz olyan szituaciot, amikor ujra joban lesztek vagy segitetek egymasnak. De akar le is ulhetnel megbeszelni vele ezeket, hogy ezek teged bantottak. Ha megsertodik akkor megsertodik, ha nem nem.
2015. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ilyen esetben nem látványos kirohanás kell, hanem csendesen kerülni a kapcsolatot és csupán a közömbös valamikori ismerősök viszonyába lépni.
2015. nov. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy ilyen apró dolog miatt biztos hogy nem...jó én igazából nem tudok olyan okot mondani hogy megszakítsam a testvéremmel a kapcsolatot,de ez más kérdés...szóval tényleg azt gondolom hogy ezt simán meg kellene beszélnetek :)
2015. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetne távolságtartással tartani a kapcsolatot. Ezt úgy értem, hogy nem kell a személyes dolgaidat megosztanod velük, ha úgy érzed, hogy nem méltók a bizalomra (pl. a barátnője kibeszél), de attól egy felszínesebb kapcsolattartás lehetne, mégiscsak a testvéred.
2015. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!