Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

A párom nem akarja megtartani a gyereket most mit tegyek?

30 éves nőről van szó. Van egy szembetegsège ami öröklődhet is,meg sok nehézségen ment át. Van pl. Egy aspergeres testvére őt segíti egy életen keresztül, minden baján,gondján idegeskedik. Mindent megold helyette,anyagilag is. Ezzel magyarázza,hogy neki nincs energiája még egy gyerekre. Ezt előről csinálni meg a testvérét segíteni. Határozott,erős ember nem tudom,hogy tudnék rà hatni.

2016-12-16 16:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3 4 5
A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol,hogy elhagynám emiatt a páromat. Tudom milyen nehéz neki a betegsége meg a testvére miatt. Remélem,hogy meg tudjuk beszélni a baba témát és átgondolja a dolgot.

# 41/44Időpont 2016-12-17 17:34 Privát üzenet
rendben 67%-os akkor mi mozgunk nagyon más körökben, mifelénk nagy szégyen az abortusz, a megfutamodás és a gyengeség jele. Szerencsére nálunk nincsenek ilyen emberek. Sőt, azt csak te gondolod hogy többen vannak azok akik támogatják az abortuszt, linkelj statisztikát kérlek. Mert az én ismerősi köröm 80%-a elítéli, 10 nem támogatja és a maradék 10 aki tartózkodik.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 42/44Időpont 2016-12-17 17:55 Privát üzenet
Kérlek, itt az első link a gugliból:
"Az adatok szerint a magyar társadalom továbbra sem tart ott, ahol a lengyel: a teljes lakosság 53%-a tartja elfogadhatónak a jelenlegi abortuszszabályozást, további 18% pedig enyhítene is rajta, s pusztán 13% tartaná indokoltnak a szigorítást.

A kormánypárti szavazók közel 60%-a elégedett a jelenlegi szabályozással és még a Jobbik szavazók 52 százaléka is elfogadhatónak tartja a jelenlegi rendszert. A lakosság két százalékát teszik ki azok, akik az abortuszt semmilyen formában nem tartják elfogadhatónak, és a többség a beavatkozás előtt kötelező feltételként írná elő a részvételt a fogamzásgátló módszerekkel kapcsolatos felvilágosításon."
[link]
Megfelel?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 43/44Időpont 2016-12-17 19:09 Privát üzenet
A magzat élete pont olyan érték,mint a tiéd,vagy az övé.Amint nem normális ha téged,valami hibádért,vagy önmagát bármilyen hibájáért meg akarná ölni,az sem elfogadható,hogy a magzatotokat meg akarja ölni.

Nyilván,neki kell kihordania,de ennek eredetét is élvezte,melynek következményét vállalnia kell,s ez elől egy gyilkossággal nem térhet ki.

Ha soha életében nem akar gyereket,akkor miért nem közölte veled,hogy ő sterilizáltatja magát,már az első közösülésetek előtt?

Számomra,egy ilyen súlyos morális különbség,lehetetlenné tenné a közös jövőt.

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 44/44Időpont 2016-12-26 21:30 Privát üzenet
1 2 3 4 5

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek normális dolog egy erőszakból fogant gyereket megtartani?
Magyarországon miért kell családsegítőhöz meg védőnőhöz menni ha nem akarja megtartani a gyereket valaki?
Miért gondolják azt sokan hogy jó ötlet egy nőnek úgy megtartani a gyereket ha nem akarja?
Miért jobb megtartani egy nem kívánt gyereket majd örökbe adni mint abortálni? Csak kérdezem, azoktól akik folyton ezt ajánlgatják az abortuszra készülő nőknek? Miért gondoljátok,..
Miért követelőzik egy lány, és akarja megtartani a gyereket, a a fiú eleitől fogva világosan megmondta, hogy nem akar gyereket? Csak szerintem nem igazságos ez a fellállás, hogy..
Szerintetek mit tegyek!? Teherbe ejtettem egy tini lanyt en sem vagyok csak18 es felek megtartani a gyereket! En hiaba dolgozom mert eltartani mind a kettojuket nem tudnam es..

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu