Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A párom nem akarja megtartani...

A párom nem akarja megtartani a gyereket most mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves nőről van szó. Van egy szembetegsège ami öröklődhet is,meg sok nehézségen ment át. Van pl. Egy aspergeres testvére őt segíti egy életen keresztül, minden baján,gondján idegeskedik. Mindent megold helyette,anyagilag is. Ezzel magyarázza,hogy neki nincs energiája még egy gyerekre. Ezt előről csinálni meg a testvérét segíteni. Határozott,erős ember nem tudom,hogy tudnék rà hatni.
2016. dec. 16. 16:25
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol,hogy elhagynám emiatt a páromat. Tudom milyen nehéz neki a betegsége meg a testvére miatt. Remélem,hogy meg tudjuk beszélni a baba témát és átgondolja a dolgot.
2016. dec. 17. 17:34
 42/44 anonim ***** válasza:
29%
rendben 67%-os akkor mi mozgunk nagyon más körökben, mifelénk nagy szégyen az abortusz, a megfutamodás és a gyengeség jele. Szerencsére nálunk nincsenek ilyen emberek. Sőt, azt csak te gondolod hogy többen vannak azok akik támogatják az abortuszt, linkelj statisztikát kérlek. Mert az én ismerősi köröm 80%-a elítéli, 10 nem támogatja és a maradék 10 aki tartózkodik.
2016. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
54%

Kérlek, itt az első link a gugliból:

"Az adatok szerint a magyar társadalom továbbra sem tart ott, ahol a lengyel: a teljes lakosság 53%-a tartja elfogadhatónak a jelenlegi abortuszszabályozást, további 18% pedig enyhítene is rajta, s pusztán 13% tartaná indokoltnak a szigorítást.


A kormánypárti szavazók közel 60%-a elégedett a jelenlegi szabályozással és még a Jobbik szavazók 52 százaléka is elfogadhatónak tartja a jelenlegi rendszert. A lakosság két százalékát teszik ki azok, akik az abortuszt semmilyen formában nem tartják elfogadhatónak, és a többség a beavatkozás előtt kötelező feltételként írná elő a részvételt a fogamzásgátló módszerekkel kapcsolatos felvilágosításon."

[link]

Megfelel?

2016. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
22%

A magzat élete pont olyan érték,mint a tiéd,vagy az övé.Amint nem normális ha téged,valami hibádért,vagy önmagát bármilyen hibájáért meg akarná ölni,az sem elfogadható,hogy a magzatotokat meg akarja ölni.


Nyilván,neki kell kihordania,de ennek eredetét is élvezte,melynek következményét vállalnia kell,s ez elől egy gyilkossággal nem térhet ki.


Ha soha életében nem akar gyereket,akkor miért nem közölte veled,hogy ő sterilizáltatja magát,már az első közösülésetek előtt?


Számomra,egy ilyen súlyos morális különbség,lehetetlenné tenné a közös jövőt.

2016. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!