Elvetessem vagy megtarsam? Komolyak a problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves lány vagyok a párom 32 éves,lassan 2 éve vagyunk együtt és én 10 hetes terhes vagyok.

Az ö családja(apuka anyuka)is örülne a babának,és az én anyukám is(mivel sajnos apukám lelécelt kiskoromba)

A történetünk hosszadalmas egy picit ezért kérlek ha van egy kis idötök olvassátok el és adjatok tanácsot.

A párommal anyukámnal lakunk,a nevelö fatárom is itt lakik velünk aki szó szerint egy csöves lenne ha Mi ne fizetnénk a rezsit és a kajaját..egész nap cigizik és a konyhába alszik az asztalnál..iszik is.Köszönünk egymásnak de semmi több.

A ház ahol lakunk komoly perbe áll(ebbe most nem mennék bele) 50-50% hogy a miénk lesz e vagy sem..komoly összegeket fizetünk a biroságnak és az ügyvédünknek..Berki és társainak is kell fizetnünk 450e ftot.Fütésünk nincsen,csak a 2 szobába van 1-1 hösugárzo..ami havonta tényleg nagyon nagy összeg..és csak ejszaka megy igyis..nappal 16 fokvan a szobába..Mivel ugye nincs fütésünk igy mondnaom se kell hogy a wcbe minusz fok van..és a konyhába is..(kivéve ha megy a gáz) a fürdö a szobábol nyilik ezért halistenek ott is meleg van..de a többi helyen elöszoba,wc,konyha..sajnos semmi..readasul a nevelo faterom is ott dohányzik és folyton bevan rugva(övé a ház csak a szulei meghaltak azota padlon van TOTÁLISAN)de..dolgozik az önkormányzatnál ..közmunka.a ház kb 80 éves ezért nincsen szigetelve se..minden régi ..pont olyan mint 80 évvel ezelötti házak.Nagyjábol ez a helyzet nálunk..párom,anyukám dolgozik de az a pénz elis megy a felsoroltakra..én is takaritottam csak sajnos miota terhes vagyok 4 héttöl kezdve hányás..rosszuléttek.

Nemtudom mit évők legyünk..mivel szeretnénk a babát és félek nem lehet többé gyerekem..readasul a páromnál jóbbat nem is kaphattam volna mivel ő a minusz fokba is megföz..mosogat és kiszolgál engem amig én az ágyba fekszem mivel rosszul vagyok..és terhesen nem mehetek ki abba a hidegbe..mégis ugy érzem ez a babának nagyon rossz lenne mivel az is kérdéses hogy a ház a miénk lesz -e..tanácsokat várok töletek hogy mit tegyek..


2017. jan. 14. 15:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
27%

Fogadni mernek, hogy nem volt semmilyen vedekezes.

Most meg van a nagy gond.

Menjetek kulon. Munkat, alberletet kell keresni.

2017. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim válasza:
46%
Ilyen.körülmények miatt sajnos el is vehetik a babádat!! Örökbe adáson nem gondolkoztatok?
2017. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Volt védekezés..Lassan 2 éve vagyunk együtt és most lettem terhes..ha nem eltt volna védekezés akkor már az elején az lettem volna nem? de..a párom dolgozik.ahogy anyukám is. Mint már emlitettem sajnos több száz ezrek mennek el havonta ..biroság,ugyvéd.és Berkiek. ennyi..mivel sokan irtáttok hogy tényleg nem kivitelezhetö ezért tettem fel a 2.kérdésemet a mütettel kapcsolatban..de m1.köszönöm
2017. jan. 14. 15:56
 24/63 anonim ***** válasza:
85%

Tudom nem ez a kérdés, de az érdekes hogy a nevelőapádat csövesezed le, miközben ti laktok az ő házában.

Nem, nem szülnék nyomorba gyereket 18 évesen.

2017. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
74%
A félúton kiszállás nem védekezés!
2017. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a Berki?
2017. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
9%
Berkiek?!
2017. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

BERKI ÉS TÁRSAI!!!

olvasd el kérlek amit irtam és megérted.

a témát leszeretném zárni.köszönöm

2017. jan. 14. 15:59
 29/63 anonim ***** válasza:
48%
De hogy a fszba jön ide Berki? Melyik Berki? A tornász vagy a paraszt?
2017. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
12%

Én megtartanám!

Amúgy a párod szülei,mint írtad ugye panellakásban laknak,ami ugye azért elég kicsi,de attól még egy kis időre (amíg nem gyűlik össze egy kis pénz az albérletre) nem mehetnétek hozzájuk lakni?

Vagy esetleg tudakoljátok meg,hogy milyen támogatásokat tudnátok igénybe venni!

Sok kitartást kívánok Nektek,remélem minden rendbe fog jönni!;)

2017. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!