Megtartsam vagy elvetessem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz a helyzet, kifejezetten abortusz ellenes vagyok. Úgy néz ki terhes vagyok, (védekezés ellenére) bár nem biztos még, csak sejtem. Van egy 4 éves gyerkőcöm, az apjával már rég elváltunk, így egyedül nevelem. A mostani párommal 2 éve együtt vagyunk, de hatalmas köztünk a korkülönbség, (22 év)nem élünk együtt és nem is fogunk, nagyon megromlott a viszonyunk mostanában, és úgy néz ki terhes lettem tőle. ha bevállalom, 2 gyerek 2 különböző apától, valószínűleg egyedül. De ha elvetetem, nem tudok elszámolni magammal. Ti mit tennétek?

2013. júl. 20. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Ha anyagilag megoldható én nem vetetném el. Hogy védekeztetek? Én spirál mellett lettem babás.
2013. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pharmatex
2013. júl. 20. 21:39
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy 2 gyerekkel, 2 külön apától senkinek sem fogok kelleni, és esélyem se lesz boldog kapcsolatban élni, örökké egyedül maradok, ami már most is nagyon nehéz, hiszen hiába van kapcsolatom, nem élünk együtt, én pedig már szeretnék egy igazi társat.
2013. júl. 20. 21:40
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ha megfelelőek az anyagi körülmények, akkor tartsd meg. Hidd el, hogy meg fogod találni az életed párját, ez nem a gyerekeken múlik. Az is lehet, hogy még meg tudjátok oldani a kettőtök között lévő problémát a mostani pároddal. Lehet, hogy örülni fog a picinek.
2013. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak én nem akarok már vele lenni, nem szeretem már úgy és Isten ments hogy együtt kelljen élnem vele.
2013. júl. 20. 21:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a megfelelő anyagi körülmény túlzás, dolgozom, és albérletben lakunk a lányommal. Szerényen élünk, de ahol 2 tud enni, ott 3 is.
2013. júl. 20. 21:52
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Jól gondolkodsz! :) Szerintem tartsd meg.
2013. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Csak Pharmatexszel? De hát az annyit ér, mint a megszakítás...nem sokat.


Neked kell eldöntened a dolgot. Szerintem ha az anyagiak megengednék, akkor megtartanám. De nem vagyok a helyedben.

2013. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Aki egy gyermekkel szeret, az szeret kettővel is. Ettől ne félj.

Ellenzed az abortuszt, meghasonulnál tőle magaddal, ha megöletnéd a babádat. Magad adtál választ a kérdésedre.

Ne szégyelld, hogy elbizonytalanodtál, csak hallgass a szívedre.

Én gondolkodás nélkül megtartanám.

2013. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem tudok tanácsot adni, ameit le tudok írni neked: barátnőm 40 éves, 3 gyerekkel 2 apától, és boldog párkapcsoltban él , s nem az apukák egyikével.
2013. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!