Megtartsam vagy elvetessem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és 5 hetes terhes.Párommal terveztük a babát,szakítottunk én lefeküdtem utána egy másik sráccal.Ezt elmondtam páromnak,mert úgy volt,hogy kibékülünk.Erre ő hallani sem akart rólam meg a gyerekről mikor kiderült,hogy terhes vagyok;anyukám támogatna,szeretné,hogy megtartsam.Párom az abortuszt támogatja.Én szívem szerint megtartanám.Nagyon szeretem a párom és már nagyon bánom amit tettem.
2013. júl. 11. 18:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevállalod, hogy egyedülálló anyaként neveled és a család is segít, akkor tartsd meg. De tudod kell, hogy ettől nem fog visszajönni, a jobbik eset ha tisztességesen fizeti a gyerektartást és látogatja a gyereket. A rosszabbik hogy nem látjátok többet és minden forintért rohangálhattok a bíróságra.
2013. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Tartsd meg.
2013. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%

Az előző párodtól vagy terhes? Így se úgyse kellenél neki és a gyerek sem? Mert, ha ez így van egyértelmű, hogy ne őt vedd alapul..=/ Anyukád támogat és ez hatalmas dolog! És az is hatalmas dolog, hogy már most elmondhatod, hogy szinte anyuka vagy/lehetsz.:) Mit érzel ezzel kapcsolatban, szeretnéd megtartani csak félsz tőle?


Egyébként most együtt vagytok a fiúval vagy nem, mert ez nem volt világos.

2013. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
12%
A nők többsége boldogan, a párjával együtt várja a babát...és, mint én, mégis egyedül marad. Utána jön másik pasi és talán másik baba, mint most nekem. Nézd drága....nem dönthetek helyetted, de így 36 évesen azt mondom tartsd meg manókádat! Nem mindig könnyű....de az is jobb, mint a 2 barátnőm, aki 34 és 38 évesek és halogatták a dolgot. Én 23 évesen szültem, majd egy éven belül váltam....
2013. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
17%
Tartsd meg, ha szeretnéd.
2013. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
59%
ha szeretnéd a picit tartsd meg de készülj fel hogy egyedül fogod nevelni.ha megszületik a pici akkor pedig csináltatni kell apasági tesztet
2013. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha te a szíved szerint megtartanád, tartsd meg. Különben egy életen át bánnád. Nem lesz könnyű egyedül, de ha anyukád támogat, az nagy segítség.
2013. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat,sokat segítettetek.Kedves 18.28-as kommentelő:nem vagyunk együtt és igen az előző barátomtól vagyok terhes.Félek is kicsit tőle,de úgy érzem már most szeretem.:)Csak én is apa nélkül nőttem fel és ezrét nehéz a döntés.A legrosszabb pedig az,hogy a családja is megtagadott minket.Erről mi a véleményetek?
2013. júl. 11. 20:43
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon szomorú, hogy a családja így reagál, az a kisbaba semmiről nem tehet. Lehet később még megbánják. Én úgy gondolom fiatal vagy még, kisbabával is lehet párt találni később, sok nőnek sikerül egy nagyon boldog élet más férfival, aki a kicsit is szereti. Ha van segítséged az nagyon jó, hogy édesanyád melletted áll.
2013. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem a kedves barátodnak, hogy nem csaltad meg, mert nem voltatok együtt. Nem vagy köteles cölibátusban élni, amíg rád sem néz.

Ha ezt képes felfogni, és tőle van a baba, szerintem még kibékülhettek.

2013. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!