Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy barátnőm 16 hetes terhes...

Egy barátnőm 16 hetes terhes fél éves kis gyerekkel egyedül. Van valahol mòd a terhesség megszakítására? És arra hogy esetleg én magamhoz vegyem a kicsit ha megszüli?

Figyelt kérdés
Nekem 2 van es nagyon szeretem a gyerekeket., ő nem akarja megtartani. Sajnàlom azt a kisbabàt. Egészséges kisfiú.

2014. márc. 31. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit későn döntött így. 16. héten már nem végeznek abortuszt, csak durva fejlődési rendellenesség esetén. 12. hétig lehetett volna.


Te örökbefogadhatod nyílt örökbefogadással.

2014. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Az örökbefogadásnak komoly feltételei vannak.
2014. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
12. Hêtig lehet elvetetni. Miêrt most jutott eszêbe?
2014. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Volt mult héten màsik orvosnàl aki azt mondta neki hogy 6 hetes (de csak vert vettek tőle uh nem volt) tegnap ment be a korházba ultrahangra es kiderült hogy 16 hetes. A jo ég tudja hogy követhettek el ekkora bakit!
2014. márc. 31. 20:58
 5/26 A kérdező kommentje:
És ha nàlam hagyná nevelésre? Hogy oldható ez meg jogilag?
2014. márc. 31. 21:01
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem éppen jó ötlet. Már mint, hogy Te fogadd örökbe.
2014. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%

Elvetetni volna a legrosszabb megoldás, szerencsére 16 hetesen már nem is lehet.


Az örökbefogadásnak tényleg komoly feltételei vannak, ha azoknak megfelelsz, akkor neked adhatják.


Az is egy lehetőség, hogy egy családba nevelőszülőkhöz kerül, ami sokkal jobb, mint egy intézetben felnőni.

2014. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem vagy bent az örökbefogadói rendszerben, ilyen gyorsan nem kerülhetsz bele. Én sem vagyok abban biztos, hogy jó lenne pont neked örökbefogadni, hiszen akkor nap mint nap látná. Elvetetni már nem lehet, ez 1000%, illegálisan meg meg ne próbálja, pláne, hogy már van egy gyereke-ővele mi lesz, ha belehal?

Terelgesd a nyílt örökbefogadás felé, ott megismerheti a leendő örökbefogadó szülőket, és a kicsi a szülés után pár órával már az új családjához kerül.

Keressétek fel a Gólyahír Egyesületet vagy a Bölcső Alapítványt.

2014. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is ,hogy csaladba fogadas.
2014. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Csalàdba fogadást csak vérrokon intézhet?
2014. ápr. 3. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!