Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha terhes lennél a párodtól,...

Ha terhes lennél a párodtól, a férfi meghalna és van időd megszakítani a terhességet, akkor megtartanád a volt párod gyerekét vagy nem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 17:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp megtartanám. Fel se merülne, hogy nem.
2017. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Így jàrt az unokatestvérem. Elvetette, mert a férje meghalt autóbalesetben és a gyász teljesen felőrölte. Két fiuk már van. Aztán tizen x év múlva lett új párja, akitől született egy kislány. Nem ítélem el, noha életvédő vagyok.
2017. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%
Megtartanám főleg így,hogy nincs még gyerekem.
2017. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
52%
alapesetben megtartanám. Viszont ha a férfi keresete nélkül nem tudnám eltartani, ha NAGYON nem lenne pénzem.. hát, nem tudom.
2017. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
8%
.
2017. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező:


Ez most elméleti kérdés vagy valós szituáció:


Mert ha valós, írj rám, és tudok olyan szervezetet, ahol ingyen összeszednek minden holmit a baba érkezéséhez, kiságyat, babakocsit, ruhákat, stb.


Mindenre van megoldás, csak add meg a picinek, hogy ÉLHESSEN!

2017. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%

Én nem, de minden ember màs helyzetben van.


Azért nem,mert már van egy gyerekünk és nem tervezünk 2. gyereket, mert anyagilag nem tehetjük meg. Tehàt ha meghalna a pàrom, akkor egyedül kvàzi őrültség lenne. De mi mindent meg is teszünk, hogy ne legyek terhes.

2017. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
40%
Mindenképpen megtartanám! Téged se ölne meg anyukát csak azért, mert az apukád meghalt... Nagyon sok boldogságod lesz benne! Én egyedül neveltem fel a fiamat, mert az apja elment és azóta nem láttuk, de nagyon sok örömöm volt benne! Bátorság!
2017. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%

Nagymamam terhes maradt, nagyapám akkor indult a frontra.

Kérte,hogy vezesse el, hisz egyszer sem biztos, hogy hazatér élve, mamám hallani sem akart róla. 1942-ben meg is született anyukám, késve ment a hir, h megszületett, így nem karácsonyra, hanem szilveszterre engedték haza papát.

Azok akik karácsonykor voltak itthon, mind ott maradtak a Don kanyarban, papa vissza sem ment, felmentették a katonai szolgálat alól.

Így mentette meg a fél éves anyukám az apukája életét.

2017. febr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%
Épp ellenkezőleg. Mindenképpen megtartanám, pedig alapvetően nem zárkózom el az abortusztól.
2017. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!