Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy szeretoi...

Terhes lettem egy szeretoi kapcsolatbol de a ferfi nem valaszol hogy mi legyen! Mit tegyek? Folyt lent!

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam, vagyok a ferfiba! Vonzodtunk egymashoz..14ev a korkulombseg.en vagyok a fiatalabb. O 38 en 24.Szeretnem megtartani, vallalni a hibaimert a kovetkezmenyt.vedekeztunk pedig, csak antibiotikumot szedtem es a fogamzasgatlot kiuti..oszinten en ezt nem tudtam. O most csalodott bennem..miota tudja hogy terhes vagyok nemkers, nem hiv.. Szerintem el se hiszi.Ferfiak, mennyi ido kell meg ti ezt feldolgoznatok? Ti jelentkeznetek? Nem mondta hogy nem akarja, pedig en csak ennyit kertem hogy mondja ki..vagy irja le..de semmi! Van ertelme keresnem meg?? Vagy majd o fog szerintetek ha feldolgozta?

2016. okt. 29. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Egy másik ember életéért vállaltál most felelősséget. Őfelsége lelki világa már csak a második helyre szorult. Ne ő mondja meg, hogy elvetesd-e a gyermeked vagy sem! Eltűnni sem tűnhet, mert az övé is, akkor is, ha nem akarja. Ha annyira legény, használhatna gumit is. Ha nem tette, akkor így járt. Gyereke lesz, annak minden felelősségével együtt.
2016. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
(Megjegyezném, hogy a szerelemhez semmi köze annak, hogy egy koros pasas kihasznál egy fiatal nőt, aztán amikor szükség lenne rá, gyáván elfut. Sokminden ez, de szerelem az nem. A fickó egy nagy nulla.)
2016. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Most majd jól le leszek pontozva, de nem baj, vállalom.

Ugyan így lettem terhes, korkülönbség ugyan az, én is szerelmes voltam/vagyok a férfiba, azt állítja ő is.

Tudom, hogy óriási nagyot hibáztam, hogy bele mentem ebbe, és szégyenlem magam, hogy a sok hazugságot elhittem neki, csak mert szerettem, de azért mert hibát követtem el, nem ölöm meg a gyerekem. Megtartottam úgyis, hogy egyedül kell felnevelnem, az apja is így akarta, foglalkozik vele, a felesége is tud róla, és a másik gyereke is érdeklődik a kicsi iránt. Ettől függetlenül nem bánom, hogy megszültem, de tudom hogy amit tettem megbocsáthatatlan, és biztos vagyok benne, hogy meg is fogom kapni, ami jár, mert meg is érdemlem, akkor is ha csak egy naiv kislány voltam, és benyeltem a "már válunk, mert megcsalt" dumát.

Ha megtartod készülj fel rá, hogy sosem lesz apuci kedvence, nem lesz ott az apja mikor szükség van rá, mert lesz Nála mindig fontosabb. Ha ezt el tudod fogadni, és anyagilag is megoldható, akkor vállald. De iszonyú nehéz lesz. Ha szeretnél beszélgetni, írj privátban. Egy helyzetben vagyunk, szívesen beszélgetek veled.

2016. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%
Hát nézd biztos fogtok még beszélni mert a baba alól nem bújhat ki csak nem mindegy hogy azt beszélitek meg hogy akkor ennyiszer nálam ennyiszer nálad lesz a gyerek és szakítotok vagy azt beszélitek meg hogy hogy tudnátok jól rendezni a helyzetet úgy hogy együtt maradtok de figyelj 38 éves felnőtt férfi mi az hogy próbál kibújni alóla (ezekből nekem ez jön le) és gondolom van pénze a gyerekre vagy mama hotel lakó?
2016. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Én megtartanám, mert nekem az a véleményem, hogy kisbabát/magzatot nem dobunk el. Az abortusz egy életen át elkísér, örök lelkiismeret-furdalással szerintem, a gyerek pedig a nehézségek közepette is rengeteg örömöt ad, egy életen át.
2016. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves ismerősöm volt nagyon hasonló helyzetben (ott a pasasnak volt családja, de hitegette a nőt), ő nem tartotta meg. Ez régen történt, azóta férjhez ment egy remek emberhez és van egy iskolás gyermekük. Sokat beszélgettünk erről és nem bánta meg.
2016. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
En elvetetnem, mert ebbol mar nem jossz ki jol. Fiatalon egyedulallo anyukakent nehez lesz az eleted elkovetkezo par evtizede. Apu sehol, fizetni biztos nem fog, az o felesegenek is szegyen lesz ez, ha kiderul, ill a gyerekednek rossz lesz apa nelkul.
2016. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Normalis munka helye van.Futàr. de a legjobban az zavar, hogy se hire , se hamva..semmi..irok neki, nem valaszol..hivom, kinyom es kikapcsolja a telefonjat! Mintha nem ertene meg hogy mi tortent.egyszer mondta a kapcsolatunk elejen hogy nem akar tolem gyereket, de miota tudja hogy terhes vagyok egy mukkot se..en csak azt szeretnem hogy mondja ki hogy nem akarja es kesz..kell hogy tovabb tudjak lepni
2016. okt. 29. 20:42
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez nem eleg nyilvanvalo jel h nem akarja?!...
2016. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja kimondani! Ill.már mondta,mikor belekezdtetek.

Egyedül tudod vállalni? Van lakásod,kereseted?

2016. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!