Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e terhes akárki, ha nem...

Lehet e terhes akárki, ha nem tette be neki a másik fél, de hozzáért a férfi nemiszerve a vaginális területhez?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van rá esély. De mivel nem tette be. Mekkora lehet az esély? A menstruációm után feküdtünk le, pontosabban a 8. napján a ciklusomnak. Védekeztünk rendesen úgy ahogy kell, csak szerette volna hogy benedvesedjek így...nekemnyomta a "szerszámát" úgy, hogy nem volt rajta óvszer. Még csak előváladék volt. Édesanyám szerint is minimális az esély, de nem vagyok benne biztos, hiszen vaginális területet ért, de nem tette be.

Értelmes válaszokat szeretnék, fel vagyok világosítva nem kell azzal jönni, hogy "gratulálunk újdonsült fiatal szülő". :) és tudom hogy lesz terhes valaki, azt sem kell leírni köszönöm. Ezután már a neten is olvastam de semmi választ nem találtam a kérdésemre és félek egy kicsit.


2016. szept. 21. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Behatolas szukseges..
2016. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Szinte esélytelen. Csekély számú magnak kellett volna hosszú, viszontagságos utat megtennie. Még ha mélyen beléd nyomta volna, akkor is kicsi az esély, hogy kizárólag az előváladéktól terhes legyél.
2016. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vaginális terület? 😂 Ezen megfekudtem...
2016. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
elképzeltem, hogy ezt előadja nekem a lányom...
2016. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jóvanna szépen akartam kifejezni a pinát sorry 😂 Köszönöm a válaszokat megnyugodtam:)
2016. szept. 22. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!