Mire számitsak?

Figyelt kérdés

5 hónapja császárral szültem. Szülés után szépen beállt a menzeszem de február 7én volt az utolsó. Márc.elején 2 teszt is negatív lett. A mai napon pedig pozitiv. Védekezés mellett estem teherbe. Nem szeretném megtartani így is a kislányom veleszületett szívbetegséggel jött a világra. Kockáztatni nem szeretnék. Eddig rendben volt a védekezés mégis terhes vagyok. Óvszerrel védekezünk immár 9 éve és most...bumm.

Mielőtt bárki megkövezne nem vagyok olyan aki hobbiszinten esik teherbe. Sosem volt abortuszom. Mit szoktak csinálni? Orvosom hétfőre vár.



2017. márc. 17. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

"hormonos palcika karban"

Érthetetlen, hogy magyarországon miért nem elérhető :(

(a spirálra sajnos elég sokan panaszkodnak, igencsak meggondolandó az 50 eFt körüli ára miatt).

A művi meddővé tétel - alacsony kockázatú műtét, egy életen át tartó, mellékhatás nélküli védekezési módszer. Sajnos itthon 3 gyerek vagy betöltött 40 éves életkor a feltétel, de érdeklődj a dokinál, hogy esetleg nálad van-e valami olyan egészségügyi indok, amire hivatkozva mégis kérhető? Ha nem, akkor külföldön pl. Szlovákiában több magánklinikán is elvégeztetheted, angolul illetve többnyire magyarul is beszélnek.

2017. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Mi kb 5eve csak ovszerrel vedekezunk. Es "veletlenul"sem lettem terhes,"balesetek" se voltak. De persze ez itt a gyk itt minden megtortenhet.:D itt mindenki csak vedekezes mellett esik teherbe,es itt van a legtobb elszakadt ovszer is.:D
2017. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%

" és őt megölni gyilkosság"


SZERINTED az. Mások szerint pedig nem . Fogd fel, és ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, ne írj, nem kell a kérdezőt ilyenekkel érzelmileg zsarolni.

2017. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!