Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baratommal nem vedekezunk...

A baratommal nem vedekezunk de soha nem ment el bennem, kb 2-2,5 hete kesik de semmi tunete nincs a terhessegnek es csinaltam tesztet is es negativ de meg nem jott meg. Mire szamitsak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
A teszt az aktus után 14 nappal mutatja ki legkorábban a terhességet, és tünetek pedig még ennél is később jönnek. Ha mondjuk 1 hete együtt voltatok, simán lehetsz terhes.
2017. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Arra, ha így folytatjátok, előbb-utóbb összejön a terhesség.

2 és fél hét késés után már a tesznek pozitívnak kéne lennie, ha terhes vagy. Bár vannak ritka esetek, hogy nem mutatja ki, mégis terhesek.

És akármi miatt is késhet, nem csak azért, mert terhes vagy.

Javaslom, hogy látogass el a nőgyógyászhoz és ha a továbbiakban nem akartok gyereket, akkor meg védekezzetek!

2017. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2hete voltunk egyutt, mult heten csinaltam tesztet az negativ lett. Erzem hogy gorcsol kicsit a hasam mintha meg akarna jonni fe meg semmi.
2017. febr. 3. 18:05
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
A tűzzel játszol. Ha most meg is úsztad, előbb-utóbb megtörténik.
2017. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ebben a honapban nagyon sokat idegeskedtem,stresszeltem arra is fondoltam, hogy esetleg az miatt mert soha nem ment el bennem mindig kivette elotte es ugy. Nekem a ciklusom mindig ossze vissza van mindig mashogy jon meg de kb a honap kozepe fele. Es nem jott meg januarban de erzem hogy gorcsolget a hasam de meg semmi es semmi tunete nincs igazabol csak felek. 2hete volt aktus azota nem es teszt nagtiv de hetvegen csinalok megegyet. Akkor mar ki kell mutassa igaz?
2017. febr. 3. 18:09
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom, a honapban elmegyek orvoshoz.
2017. febr. 3. 18:10
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha gyereket akartok, akkor beléd kell, hogy élvezzen, mert ha ügyesen ki tudja húzni, nem fogsz így teherbe esni, tapasztalat. A normál szex pearl indexe (nézd meg neten, hogy mi az, ha nem tudod): 85, ha kihúzza csak: 35, ez baromi nagy különbség, csak éppen ahhoz nem elegendő, hogy valaki így védekezzen.

Mivel jelentősen nehezititek a teherbeesést a megszakítással, addig ne menj dokihoz, amíg legalább pár hónapig nem próbáljátok ki a rendes szexet.

2017. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Mi is pont így csináltuk. Az eredménye most 12 éves :))
2017. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket, akkor meg védekezzetek egy megbízhatóbb módszerrel, ha tablettát nem akarsz szedni, akkor legjobb az óvszer szerintem.
2017. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi is így ,,védekeztünk,, Az eredménye épp itt szuszog a mellkasomon. 😉

A megszakításos módszer nem védekezés. Ha most nem is vagy terhes, előbb-utóbb az leszel. Védekezzetek!!!

2017. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!