Mi az abortusz menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos becsúszott egy nem tervezett terhesség,mivel már van 2 csodaszép lányom, már nem szeretnénk több gyermeket. A kérdésem az lenne hogy mi a menete a terhességmegszakításnak, és kb. mennyi időn belül hajtják végre. Esetleg ha valakinek volt mostanában teehességmegszakítása, akkor egy kb. összeget is szívesen vennék.

Köszönöm


2017. ápr. 11. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, komolyan ennyire nehéz felfogású vagy??! Egyszerűen nevetséges ez a sok hittérítő, fanatikus magzatvedo.... Nektek milyen nyelven kell írni, hogy felfogjatok, hogy a NEM az NEM??! Ráadásul ez a szenny, amit idecopyztál már egyszer ki lett törölve innen, nem véletlenül! Mi a fenének rakod újra be?

Jelentettem, remélem ezúttal a moderátorok nem csak a választ törlik, hanem egyúttal téged is kiraknak a francba. Idiota!

2017. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%
Szia! Most ugyanebben a helyzetben vagyok, szintén vannak már gyerekeim, fogamzásgátlót is szedek. Értelmes is vagyok eléggé hozzá, hogy tudjam hogyan kell szedni, lévén van már egy évtizedes tapasztalatom benne. Mégis terhes lettem mellette. Mivel te már előrébb vagy a terhesség megszakítása ügyében így azt szeretném kérdezni, hogy a nődokihoz akkor kell elmenni mikor már vélhetően van szívhangja vagy akkor is kiállítja a papírt a terhességről ha még nincs? Szeretném csak egyszer megjárni a nőorvost, hogy ne kelljen visszamenni még egyszer a szívhang miatt. Így is elég megterhelő lelkileg egyszer látni az uh-on.
2017. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szia! Igen, csak akkor érdemes menni ha szerinted már kellő idős a terhességed.Én már 2* voltam uhn, mensi szerint 7 hetes, uh szerint még csak 5+4 hetes, de ma már megkaptam minden papírt, de 1 hét múlva utolsó uhra visszahívott a doki.

A leletemen az áll hogy élő embrió.

2017. ápr. 27. 13:26
 14/20 anonim ***** válasza:
A minden papír konkrétan mit jelent? Hova kellett még menned? Miért hívott még egyszer vissza ha már megvan a papírod az élő embrióról?
2017. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igazából fogalmam sincs miért kell visszamennem uhra, de szerintem csak biztos akar lenni a doki hogy élő terhesség.

Ma reggel már voltam vér és vizeletvételen.

Reggel megkaptam a védőnőhőz a beutalót, a kórházi beutalót.

1 hét múlva megyek a védőnőhöz, dokihoz ( egy épületen belül) aztán 3 nap múlva vissza a védőnőhöz és aztán időpontkérés a kórházba.

2017. ápr. 27. 15:17
 16/20 marina1997 válasza:
az amugy mindegy melyik családsegítőhőz/védőnőhőz megy az ember, vagy muszály oda menni ahol laksz vagyis abba a településen lévő védőnőhöz?
2017. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom az nincs megszabva hogy melyik családvédelmishez kell menni.
2017. szept. 9. 19:49
 18/20 anonim válasza:
0%
Nem azért szerintem inkább szüld meg és mondj le róla.
2019. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Most elegánsan átlépve azon, hogy egy 2,5 éves kérdésre válaszoltál, ugyan mi a frászkarika lett volna a jó abban a Kérdezőnek, ha így tett volna???
2019. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem tartottam meg, elkezdtem vérezni abortusz előtt 3 nappal, és azt mondták ha nem vetetem el, akkor is beindul magától a vetélés, ugyanis egy nagy hematómám lett. Előrébb hozták a műtétet. Borzasztó volt.... mindennap eszembe jut.
2019. dec. 12. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!