Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan juthatok esemény utáni...

Hogyan juthatok esemény utáni tablettához hétvégén?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de még sosem történt velem ilyen (kiszakadt a gumi) és nézegettem az sztk-s nőgyógyászokat, de azt írja, hogy hétvégen nincs ellátás. Ez létezik? És ha valóban így van hova tudok ilyenkor fordulni?

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!



2017. jún. 10. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyeletre. A közeli orvosirendelőben vagy kórházban van, googlezd be.
2017. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kórházban van nőgyógyászati ügyelet, ott írnak fel. Nálunk úgy működik, hogy a nővérpultban van előre megírt és lepecsételt receptkupac és abból adnak egyet, csak a név, lakcím és taj szám kell. Orvos rá se néz az emberre. Nekem pl a férjem iratott fel egyszer. Éjjel történt a baleset, fiunkat nem akartuk ezért felkelteni. Én korán reggel mentem dolgozni, férjem gyeden volt a fiunkkal, ráértek, délelőtt bementek és kértek receptet, délben pedig bevettem.

Hová valósi vagy? Hátha így konkrét tippet kapsz, hogy hova menj.

2017. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!! Budapesti vagyok és 10. kerületben lakom
2017. jún. 10. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsy Kórház(?)
2017. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Bajcsy kórházban van nőgyógyászati ügyelet.
2017. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Erdemes ilyen esetekre elore feliratni vagy kulfoldon venni.

Minden normalis orszagban recept nelkul kaphato 15 eu korul van es drogeriaban aruljak.

2017. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 11. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!