Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tablettához...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titok;) kérdése:

Esemény utáni tablettához milyen vizsgálatot kérnek? Mert ma voltunk bennt a kórházban és azt mondták mennyünk vissza hétfőn és megvizsgálnak (ettől egy kicsit megijedtem mert eddig. Amiket. Olvastam senkitse vizsgáltak. Meg)

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
felnyúl gumi kesztyűben, megtapogat, és ha nincs duzzanat vagy valami nagy gáz akkor felírja neked jobb esetben. ha nagyon verik magukat, keress másik nőgyógyászt, rohadt sokan vannak. van olyan, aki elötte 2-3 hónapig vizsgálgatna, meg vérvételekre küldene, meg kivágna egy kicsi darabot a méhedből hogy azt vizsgáltassa. az elmebetegség határa sajnos az orvosok körében is határtalan.
2013. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, félre olvastam a kérdést. Azonnal menj vissza és mondd hogy félre értettek, mert esemény utáni kell, nem fogamzás gátló. A kettő ég és föld, de nagyon siess mert minnél késöbb veszed be, annál biztosabb a terhesség.
2013. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de a kérdésből nem derül ki, hogy kapott-e már tablettát és bevette-e már a kérdező...

Ha viszont felírta a doki azt a marha drága tablettát és bevetted, akkor csak rutin vizsgálatot csinálnak (kontroll vizsgálat). De ha félre értettek, akkor már holnap menj vissza, mert az aktustól számítva 72 órád van bevenni. Vannak már sürgősségi fogamzásgátlási ambulanciák. Egyébként itt szerintem minden kérdésre megkapod a választ:

[link]

2013. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a segitsegeteket : D
2013. nov. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!