Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek 'kell' tudni az abortusz...

Kinek 'kell' tudni az abortuszról? Ha egyéjszakás kaland eredménye, beavatnátok az apukát?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nehéz helyzetbe kerültem.

Terhes lettem a volt barátomtól és nem vállalom a babát, terhességet...

21 éves joghallgató vagyok, jelenleg az életem nem alkalmas egy baba nevelésére. Teljesen biztos vagyok a döntésemben, viszont nem tudom, hogy az exemnek tudnia kellene-e erről. Nem szeretnénk már semmit egymástól, az az éjszaka csak egy fellángolás volt, másnap meg is beszéltük, hogy mindketten folytatjuk tovább az életünket, nem keressük a másikat, ha kicsit szórakozni szeretnénk. Viszont akkor még nem tudtam, hogy ez lesz a vége.


Anyukám azt mondja, hogy ne mondjam meg neki, semmi értelme. Mert akkor más lenne, ha megtartanám a babát, de így csak idegesíteném magam.

De a legjobb barátnőm szerint tudnia kell, hiszen ő is ugyanúgy ott volt, neki is ugyanúgy a felelőssége és érezze csak rosszul magát.


2017. jún. 23. 16:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%
#19, hát tényleg tök felháborító, hogy az anya azt támogatja, ami a gyerekének jó...
2017. jún. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem avatnam bele. Foleg, ha tudom, hogy o se akarna. Minek felesleges koroket futni?
2017. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%

#19, hát tényleg tök felháborító, hogy az anya azt támogatja, ami a gyerekének jó...


Támogatta volna abban hogy megtanítja a normális védekezést neki, nem rohan kikapartatni az unokáját. Bár tudom így könnyebb, és összességében olcsóbbra jönnek ki mintha a kérdező védekezne.

2017. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
100%-os védekezés még mindig nincs...
2017. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
47%

Igen valóban könnyebb azt az opciót választani, ami számunkra a megfelelő és nem masok számára, semmint pl választani egy hátunk közepére nem kívánt terhességet, szülést és gyereket, ami az abortusszal ellentétben nem élete végéig tart. Valóban hihetetlen.. Ahogy az is, hogy emberek vagyunk és mindenki követ el hibákat, úgyhogy most ebben a helyzetben tök felesleges a megfelelő védekezésről papolni, mert az nem mulasztja el a kérdező nem kívánt terhességet.

Unokarol pedig szó sincs!! A kérdező édesanyjának nincs unokája, ahogy a kérdezőnek sincs gyereke. LehetNE, ha megszületNE!!

2017. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
59%
Én almondanám neki, nem azért hogy tudjalenne egy gyereke, csak hogy tudja hogy ilyen becsúszhat, én most elvetetem de lehet a következő csaj nem fogja szóval vigyázzon jobban mostantól.
2017. júl. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!