Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 18 év felett az abortuszhoz...

18 év felett az abortuszhoz már nem kell szülői engedély?

Figyelt kérdés

Szerintem már megtörtént a baj..holnap kéne megjönnie de semmi jelét bem érzem+folyton éhes vagyok

Igaz védekeztünk gumival és nem szakadt ki elvoleg de annyira be vagyok parázva



2017. júl. 14. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
18 felett mar nem kell semmilyen engedely.
2017. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

*nem

*elvileg

2017. júl. 14. 23:14
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell. Legfeljebb, ha gyámság alatt vagy. :)
2017. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy nem érzed a menstruációd előjeleit, meg éhes vagy, nem terhességi tünet. Parázás helyett tesztelj mondjuk- addig amíg nem biztos a terhesség, kár az abortuszon agyalni. Jó eséllyel nem vársz gyereket.
2017. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Te írtad ki ezt a kérdést is? https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Mert akkor tuti nem vagy várandós.

2017. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Engedély nem kell, csak kb. 35 ezer forint.

Ennyibe kerül.

2017. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
nincsenek is terhességi tüneteid, védekeztetek is, akkor miért parázol ennyire rá?
2017. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, de a kérdésed nem ide való! A terhesség témakör nem az abortuszos kérdéseket szeretné böngészni! Olyan is van, oda irkáld! Köszi!
2017. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem kell, de én a helyedben nagyon meggondolnám ezt a dolgot. Ha kiderül, hogy tényleg jön a baba, szusszanjatok egyet, mielőtt elrohantok abortuszra. Nem tudok még rólad semmit, de ha egy érző szívű, aranyos lány vagy, nagyon nagy eséllyel meg fogod bánni a dolgot. Legalábbis én és még nagyon sokan mások iszonyúan megbántuk, ki előbb, ki később. Az a helyzet, hogy ahhoz, hogy elvegyék, már kell, hogy legyen szívhang. Tehát egy dobogó szívű picike ember-palántát szednek ki az emberből nem is akárhogy... Mondanám, hogy lehet, hogy csak én éltem meg így utólag, de sajnos nem. Az abortusz egyáltalán nem az a jelentéktelen kis egészségügyi műtét, aminek próbálják feltüntetni. Én évekkel később jöttem rá, hogy életem legsötétebb, legrosszabb döntését hoztam meg fiatalon, egyedül, félelemből és tájékozatlanságból.

Légyszi írd majd meg, ha teszteltél, hogy mi lett, én szurkolok, hogy hátha mégis megjön. Ha meg mégsem, nyugodtan írj nekem privátban, szívesen beszélgetek veled!

2017. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 p.szabina1223 ***** válasza:
100%
18 év felett már nem kell engedély. De ha nem szakadt ki a gumi és végig rendesen védekeztetek, akkor kicsi az esélye a terhességnek. Pár nap késés amúgy is bele fér. Az, hogy folyton éhes vagy, semmit nem jelent. Szerintem csak túl idegeskeded és bebeszéled magadnak.
2017. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!