Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek beteg volt a babája és...

Akinek beteg volt a babája és úgy döntött elveteti az mesélne nekem?

Figyelt kérdés
Jelenleg varom a nifty teszt eredmenyet, de ha beteg nem tartjuk meg. Aki hasonlo cipoben jart, hogyan elte meg? Hisz mar egy babarol van szo. 2napja erzem a mozgasat. Viszont teljesen rossz eloeerzetem van. Meselne nekem az aki ilyen tragedian ment keresztul? Apuka hogyan elte meg? A szules hogyan ment vegbe?
2017. júl. 20. 15:40
 1/3 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
A 12. héten 8 mm- es tarkórdeőt mértek az sztkban. Másnap genetikai uh, megállapították ugyanezt, plussz ödémákat a teste körül, felajánlották az abortuszt. Mi szerettünk volna további vizsgálatokat, így lett méhlepény biopszia. Kiderült egy Edwardsnal is ritkább, rendkívül súlyos temdellenesség. Azt mondták, minimális az esély, h élve megszülessen, ha mégis, akkor súlyos sérültként. Súlyosan sérültekjel foglalkoztam előtte, pontosan tudtam, h ilyen élet terhét nem tenném a gyermekemre. A döntésban közrejátszott egy közeli ismerősöm Edwardsos babája is, 28 napot élt, csövekem, többször újraélesztve, szívrohammal. Ennek sem szerettük volna kitenni. Én is emberből vagyok, ezért úgy döntöttünk, nem várjuk meg, míg elkezd nőni a pocakom, vagy érzem a magzatmozgást. Indítottak, 10 órát vajúdtam, lelkileg és fizikailag is életem legrosszabb napja volt, a lelki nyilván le sem tehető, gyakorlatilag halálos ítéletet mondani a saját gyerekem felett. Férjemmel mindvégig közös volt a döntés, az elején a plussz vizsgálat miatt is, és a végén is. Azon a héten amikor meg kellett volna születnie alapesetben, megfogant a kisfiunk, aki most 8 hónapos. Nem lenne, ha a " bátyja" élne,kis csodababa ő, egyébként nem mentem el egyetlen extra vizsgálatra sem terhesség alatt. Hálás és szomorú vagyok egyszerre. Ennyi. Illetve perszehogy nem ennyi, de szavakkal ennyi. Kívánom, h minden rendben legyen Veletek.
2017. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piroska és a farkas ***** válasza:
88%
2- es, azt hiszem, te súlyosan sérültek között nem töltöttél sok időt. Mert hidd el, láttam és tapasztaltam sokmindent, és bizony sokan nem voltak boldogok.
2017. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a teszt eredménye?
2017. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!