Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elítélitek azt, akinek...

Ti elítélitek azt, akinek 99%, hogy beteg lesz a gyermeke, ha megszüli és épp ezért inkább elveteti?

Figyelt kérdés
Édesanyám huszonpár éve volt így.A pajzsmirigye nem jól működött,hozzáteszem ez a mai napig is így van,így akkor erős hormongyógyszereket kapott,ami mellett egyértelműen nem szedhette a fogamzásgátlót.Szerettek is volna még egy gyereket,de anyu nem tudta a kockázatokat,ugyanis ez kisváros itt a dokik semmit nem mondanak,csak ha már a beteg hisztizik,hogy de márpedig tájékoztassák őt.Szóval nem tudta,és terhes lett.A doki pedig közölte vele,hogy szinte 100%,hogy beteg lesz a gyerek.Nem tudom akkor milyen vizsgálatok voltak,de hát az orvos csak látta,mi van. Ezért döntött anyu az abortusz mellett.
2012. szept. 28. 18:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
egyáltalán nem itélem el, sőt!
2012. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Mert ismerek olyat akinek megmondták,hogy Down-kórós lesz a babája de neki gyerek kellett minden áron és megszülte...Szerintem az ilyen szülő sokkal felelőtlenebb.Szenvedésre ítél egy egész életre egy gyereket!
2012. szept. 28. 18:32
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Én is elvetetném, nem ítélem el.
2012. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

nem tartanám meg

mi is szenvednénk, ő is szenvedne

főleg én ..

ember legyen a talpán aki ennek ellenére megtartja..

2012. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem ítélem el.

Jobb így mindenkinek,szerintem.Nem tesznek tönkre életeket.Sem a babáét,sem a szülőkét.Az nem élet...:(

34hkm

2012. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
60%
Anyukámnak is azt mondták, hogy Down-kóros leszek. 15 éves vagyok, egészséges.
2012. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Azért az én anyukám esete más,mint a tiétek volt.Nyilván te anyukád az anyai megérzéseire hagyatkozott okosan :)!
2012. szept. 28. 18:36
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

és milyen orvosi vizsgálatok támasztják alá hogy tuti beteg lesz a baba?


elvetette már anyukád?

2012. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%
nem itelkezek senki felett.mindenki maga donti el mit tud bevallalni.
2012. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
50%

Szia, én nem ítélkezek egyik irányba sem, azt gondolom nem lennék képes arra amire ez az anyuka igen, tehát sajnos elvetetetném:


[link]


DE olvasgatva ennek a down-os kislánynak a mindennapjait, mindent lehet mondani csak azt nem hogy tönkreteszik az életét. Minden elismerésem Szirka anyukájának és jó hogy megtartotta!

2012. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!