Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek? Volt mar valaki igy?

Szerintetek? Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés

2 honapja volt egy abortuszom:(

5hetre ra megjott a menszim. Ami a szokayoy 4napig tartott persze kisse bo verzessel.

Most azota a 2.menszim jott meg s 4.nap utan ugyveltem elmult..s ezutan 5.nap ujra veres volt a betetem. Ezutan meg a 6-7napon is tart . A ver nagyon sotet es darabos is. Ez hormonzavar? Biztosan az abortusz miattt van . Esetleg valami gond? Az ab. Utan voltam ultrahangon rendben talaltak mindent. Valaki volt e hasonlo helyzetben?


2017. júl. 27. 23:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Es ugy jon a ver h nem folyamatosan mint mikor megvan hanem ossze vissza hol jon hol nem pl 1-2 hoszaig semmi aztan megint aztan semmi .. mint a folyas
2017. júl. 27. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Kedves 2 es vàlaszolo,arra nem is gondolsz hogy netàn elhalt a terhessèg vagy beteg lett volna a baba?Abortuszt nem csak akkor csinàlnak ha valaki ugy dönt nem vàlalja a gyereket.Tipikus magyar mentalitàs,itèlkezni tudatlanul.Kèrdezö èn hormon problèmàra gondolnèk,szerintem nögyogyàsz töbett mondana.
2017. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonnom szepen!!! Igen arra nem gondolnak h netalantan olyan elethelyzet all fent s a baba teljesen varatlanul akar valoban tobb okbol lehet ab.
2017. júl. 28. 10:05
 4/6 p.szabina1223 ***** válasza:
Szerintem az abortusz miatt vacakol a vérzésed, csak egy beavatkozás volt. De ha bármi kétséged van, inkább menj vissza a dokidhoz.
2017. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak eü. küretem volt vérzészavarok miatt három éve, az orvos azt mondta, hogy a műtét után még hónapokkal is lehet zavar a vérzésemben. És tényleg így volt, nekem ömlött a vér, mikor megjött és görcsöltem is rendesen pár hónapig, utána helyre állt minden. Valószínűleg neked is ilyesmi lehet a háttérben.
2017. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a kedves valaszokat :)
2017. júl. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!