Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki ilyen helyzetben...

Volt valaki ilyen helyzetben hogy a végefelé jöttek ezek a tünetek? Mi volt az oka? nem lett koraszülött a baba?

Figyelt kérdés
A napokban folyamatos erős hányinger gyötör esténként és fejfájás, még a terhesség elején se volt hányingerem, igazából idáig semmi problémám nem volt. Kezdek megijedni hogy ez valaminek az elő jele.31hkm.

2017. júl. 21. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok savad? Én végig attól hánytam.
2017. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs,ezért se értem.
2017. júl. 21. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. héten volt kb 10 nap, amikor hányinger, fejfájás, hányás jött rám, teljesen váratlanul délelőttönként. Fura volt, mert amúgy az elején nem is volt reggeli rosszullét egyáltalán. Aztán egyszer csak elmúlt magától - de a trükkök, amiket bevetettem: reggel még az ágyban 1-2 háztartási keksz, sose vártam meg, amíg nagyon éhes lettem, mert az utána nagyon gyorsan fordult a hányingerbe. Még a citromos víz és a gyömbér segített.
2017. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tok normalis, barmikor elojohetnek tunetek es mar azert nagyobb is a terheles. Nekem mondjuk az elejen is hanyingerem volt, de megint visszajott, de most mas, ez most inkabb attol van, hogy nyomja a baba a gyomrom. Fejfajas is normalis tunet, foleg, ha front van. Legkozelebb mesz az orvoshoz, emlitsd meg neki, de en nem aggodnek a helyedben, szerintem minden rendben van :-)

Azert meg kulon irigyellek, hogy az elejen nem volt hanyingered :-)


33hkm

2017. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 30. héttől van hányingerem rednszeresen, de egyszer sem hánytam, sav is csak egy éjszaka gyötört, de akkro erős jóslók is jöttek mellé.


13. hétig inkább csak émelyegtem.

Valószínű ok lehet, hogy a baba nagy és elnyom mindent odabent. Ez normális a végefelé minden nehezebb és mindentől kivan a kismama :D


38+5-nél vagyok és már én is produkálok mindent amit lehet.


Kitartás és boldog babavárást.

2017. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 14. hétig 0/24-be voltam rosszul, aztán elmúlt. Most 30 hetes vagyok egy-másfél hete kezdődött, hogy reggelente délelőttönként rámtör a hányinger, émelygés, szédülés. Én a melegre "fogom". Ha csak kajára nézek felfordul a gyomrom, gyümölcsön és fagylalton kívül ritkán esik jól bármi. Ebédre legyürök egy szendvicset és kész. A savam nekem sem vészes.
2017. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!