Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek üres volt a petezsák 6...

Nektek üres volt a petezsák 6 hetes kor előtt 1-2 nappal?

Figyelt kérdés
Később látható volt szikhólyag es baba is? Vagy rossz ómen ?? Kicsit kesobb volt ovum , mensi szerint 5+5 ovu szerint 5+3 vagyok.
2017. júl. 19. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, már látszott a szikhólyag 5 hetesen. De neked lehet, hogy MÉG nem látszik.
2017. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Értem. Remélem ő egeszseges es velunk marad. Mert ha másodjára is megtörtenik...😔😔😔



Köszi!

2017. júl. 19. 12:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a késői ovu miatt nem látszik. Vagy nem alkalmas az UH gép az ilyen korai vizsgálatokra.

Ha nem volt eddig vetélés vagy most különösebb panasz, akkor ne aggódj még feleslegesen. Meg ilyenkor minden nap számít. Lehet most nem látszik, de 1 hét múlva meg már igen.

2017. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mensi szerint 7 hetesen és 1 naposan megyek ujra! Remélem lesz már szívhang meg mindeb.
2017. júl. 19. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj, menj el pár nap múlva máshová, mert végig aggódni fogsz. Lehet, hohy tényleg nem elég jó az a gép.
2017. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok, tavaly cserélt gepet modernebbre , ha jól tudom elég jo gép. De mi is arra gondoltunk h elmegyunk valahova másik orvoshoz.
2017. júl. 19. 12:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy voltam egy hónapja! Korán mentem, nem látott, csak üres petezsákot, beparáztam de csak elteltek valahogy a napok. Hét hetesen mentem újra én is, ott volt a babám, kis szívét is láttuk dobogni! 🙂

Úgyhogy nyugi, teljesen normális!

Drukkolok!

/ 9 hetes kismama /

2017. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi idősen üres petezsákot láttak.

Semmi mást.

2 hét múlva már embrió is volt,szóval ne aggódj (pont én mondom amikor én is aggódtam)

😊

2017. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az lenne a legszebb nap az életemben ha velem is igy lehetne.:)

Koszonom a nyugtatást. Lehet h ki kellene birnom mégis azt a két hetet

2017. júl. 19. 12:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj minden rendben lesz.

Próbáld magad lefoglalni valamivel és el fog repülni az idő 😊

2017. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!