Milyen erveket mondanatok, hogy tartsa meg a babat?

Figyelt kérdés

A baratnomrol van szo, kulfoldon elek, o nem magyar, szinten kulfoldi itt, tehat semmi csalad nincs a kozeleben.

38 eves, amiota ismerem, mindig is szeretett volna gyereket, de szerencsetlen volt a parkapcsolatokban. Van egy haverja, akivel " osszejarnak ", ennek 5-6 eve, ugy, hogy kozben a sracnak volt baratnoje...

Mindegy, lenyeg, hogy terhes lett a baratnom, megszakitassal , a menstruacio utolso napjaban. Vett be utana esemeny utanit, mert ereztek, hogy gond lehet.

Az esemeny utanit masnap bevette, es megis terhes maradt, 7 hetes.

A srac mondta, hogy neki nem kell a gyerek, o inkabb eltunik.


Gondolkozik a baratnom az abortuszob, hogy probaljam meggyozni, hogy ne tegye, mert 38 eves, regota akar gyereket.


2017. júl. 30. 00:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%

Neked van gyereked?

Ha igen, akkor mesélj arról, mennyi öröm van egy kisgyerekkel.

2017. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

Én 25 évesen a kapcsolatom 3. napján estem teherbe.. Úgy voltam vele, hogy mindegy, hogy ki az apja, ÉN vagyok az ANYJA, ő az ÉN gyerekem, az ÉN testemben fejlődik, az ÉN szívem alatt van és nem fogom csak azért megölni mert az apjával alig ismerjük egymást!

Elég szégyenletes amit tett, de a következménye végre teljesítheti egy régi vágyát! Az apát pedig jobb is kihagyni a jövőből

2017. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%

Nem mondj semmit. Nincs közöd hozzá. Ő tudja képes e egyedül felnevelni egy gyereket. Ráadásul esemény utáni mellett még lehet beteg us lesz.

Bár 98% kamu kérdés.

2017. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Esemény utánitól semmi baja nem lehet, #3!
2017. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kerdes, miert, ilyen hihetetlen ?


Van gyerekem, a baratnom is szereti, kisebb koraban tobbet talalkoztunk, tobbszor aludt is nalunk. Azota elkoltozott, par napja hivott ezzel a hirrel.

Azt mondja, nem akarja , hogy a gyerek a ferfire emlekeztesse, es attol is fel, hogy nem fizet gyerektartast a ferfi, megmondta neki inkabb elmegy fekete munkara, csak ne kelljen fizetnie . Kozben meg egy tanult ember, jo munkaval.

A baratnom is tobb vegzettsegu.

Amit meg mondott, hogy hogy tudna vegigcsinalni az egeszet egyedul, terhesseget, kisbaba kort.


En mar kifogytam az ervekbol mit mondjak, nagyon keteselyes , ebben az orszagban 24 hetig van abortusz, tehat ido meg van.

2017. júl. 30. 01:22
 6/29 anonim ***** válasza:
43%

Az ő érvei neked miért nem számítanak? Miért nem lehet tiszteletben tartani?


Szerinted akar gyereket, DE nem akárkitől, akárhogy.

Nem akar a fickótól, valóban rá fogja emlékeztetni, tény. 100 %, hogy nem fogja támogatni, szintén tény.


Ha ezekkel együtt nem érez erőt rá, nem belerugni kéne, hanem támogatni.


Igen, lehet nem lesz gyereke így. És?

2017. júl. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyet. Egy terhessegrol csak a terhes nőnek van joga dönteni. Se a gyerekre, se az abortuszt nem beszelnem rá a barátnőmet, sőt, a véleményemet se mondanám el róla, csak annyit mondanék, barmi legyen is a döntése, én támogatni fogom
2017. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
26%

Érv? Nincs itt semmi érv azon kívül, hogy az abortusz szónak szóba sem kéne jönnie.

Egyébként jobb ha nem avatkozol bele, és nem győzködöd semmiről. Legyen a saját döntése. Leírtak alapján úgysem tud ebből a szituból jó döntést kihozni, úgyhogy hagyd, hogy maga döntsön a rosszak közül.


Figyelj! Apa nélkül gyereket vállalni pont akkora bűn, mint egy abortusz. Eleve úgy indul hogy nincs rendes családja, és apja...Tudod milyen az? Erre beszélnéd rá???

Itt NEM a barátnődről van szó! Itt a gyerekről, akinek lenne pár aprósághoz joga...

Fentebb valaki megírta, hogy 25 évesen vállalt egyedül gyereket, és telerakta a mondandóját az ÉN szóval, sorozatban nagy betűvel írva... Szerinted milyen anya lesz az, aki csak magára gondol, és csak azért vállal gyereket, mert ketyeg neki az órája, vagy mert kell valaki, aki pátyolgtja öreg korában, stb...? Nem ezért kell gyereket vállalni, hanem azért, mert tudja, hogy biztonságban, családban és minden alapvetőt megadva tud elindítani egy másik embert (=leendő gyerekét) az életbe... Ezt pedig a barátnőd láthatóan nem tudja nyújtani, szóval kell oda gyerek szerinted??? Nem...


Egyedül csak ez az abortusz... Ennek nem lett volna szabad megtörténnie.

Bízd rá a döntést és kész!

2017. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%

Mondd azt, hogy majd te felneveled!

Ne is haragudj, de semmi közöd hozzá, hogy ő hogy dönt. Nem véletlen, hogy vett be esemény utánit: nem akarják a gyereket!

Lehet, hogy így neki is jobb lesz, ha meg se születik.

Azt se te döntöd el, hogy van-e anyagi forrása, lehetősége felnevelni. Azt se te érzed, hogy tudná-e szeretni.

De most gondold végig: az apja tudni se akar róla, az anyja meg az apát látja benne, akit (most már) gyűlöl. Szerinted mennyi szeretet kapna az a szerencsétlen?

2017. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
#8, nem írtan, hogy egyedül vállaltam, vállaltan volna! Az apa sem akarta elvetetni, azóta igy együtt vagyunk és van már egy tervetett gyerekünk is. De ha otthagyott volna én aklor is megtartottam volna, és nem azért mert fú mindjárt megöregszem, hanem mert szerintem az abortusz gyilkosság, én pedig nem ölöm meg a saját gyerekemet...
2017. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!