Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az életetek Német...

Milyen az életetek Német területen (Ausztria, Svájc)? Mondanátok érveket a német mellett?

Figyelt kérdés

Ösztönözni szeretném magam a nyelvtanulásban, remélem azért irnak egy jó páran,és nem rossz kategoriába irtam.

Kiváncsi lennék hogy aki kint él,mit dolgozik,mennyit keres,stb.. vagy akár csalládtag.

Milyen életetek van Németországban /Ausztria/ Svájc

Gyereknek milyen kint ha mondjuk előtte magyarban járt oviba,suliba,stb...

Nyelvet milyen szinten tudjátok,stb?



2017. febr. 6. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hataratkelo.blog.hu
2017. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Hogy ki milyen minőségű életet él szerintem sokkal jobban függ a szakmájától, vagyis a bevételétől mint attól hogy hol élsz.

Én Bècsben élek és ismerek olyat aki 1100€-ért dolgozik, nem sokkal él jobban mint otthon, meg olyat is aki 3000+-ért. Nagyon nem mindegy.

2017. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Légyszives konkrét válaszokat irjatok, attól még kiváncsi lennék kinek mi a szakmája, mi a keresete hogy érvényesül a kinti országokban.
2017. febr. 6. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Ha itt mindenki leirja az eletet,az neked mit,vagy miben fog segíteni?Egyebkent a link amit irtam,ott pont ilyen emberek irjak le a nullarol az egesz kikoltozesuket stb stb.....

Arrol meg tudjal hogy eleg rendesen darazsfészekbe nyulkalsz ezzel a "ki mennyit keres" dologgal....főleg hogy ez a legfontosabb neked!

2017. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!