Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akik elvetették a gyereküket,...

Akik elvetették a gyereküket, hogyan lettek túl rajta?

Figyelt kérdés
Az érdekel elsősorban, hogy miért döntöttetek az abortusz mellett, mennyire viselt meg benneteket és, hogyan lettetek túl rajta? Ha egyáltalán ezen túl lehet lenni igazán. És még az, hogy másodjára is a terhesség megszakítása mellet döntenétek?
2017. aug. 10. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Én könnyen túltettem magam rajta, mert egyetlen porcikám sem kívánta azt a terhességet. Igazából gyereket sem akartam/akarok, épp ezért védekeztünk (foggátlót szedtem percre pontosan), mégis becsúszott. Ráadásul a legrosszabb időszakban (diploma előtt stb..). Barátommal egyetértettünk abban, hogy nem tartjuk meg, egyikünk sem akarta, ez amúgy azóta sem változott. Én nem kattogtam rajta meg stresszeltem magam rajta, megtettem/tettünk mindent, hogy ne essek teherbe, ennél többet nem tudtunk mi se csinálni a nem kívánt terhesség ellen. Én most is tartom, hogy jó döntést hoztam, nem bántam meg, sokkal inkább az tett volna padlóra, ha akkor megtartom.

Utolsó kérdésedre válaszolva: Nagyon-nagyon remélem, hogy nem lesz második alkalom, azóta áttértünk egy időre gumira, majd vissza fogamzásgátlóra (de nyilván egy másik fajtára), védekezünk, szóval olyan pechünk csak nem lehet, hogy másodjára is becsúszik. Azért ez nem túl gyakori dolog szerintem. De ha mégis, továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem akarok gyereket, tehát nem tartanám meg, ez biztos.

2017. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem miért kellett lepontozni, kinek csípte a szemet hogy a kérdésre válaszoltam normálisan...Vicces.
2017. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem értem, de nem én voltam. Tőlem ment a zöld kéz.
2017. aug. 11. 06:38
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

#1

Miért nem kötteted el magad ? Én 3. abortusz utan közelezővé tenném.

2017. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Először is hogy jössz ahhoz, hogy az én mehembe és életembe akarj beleszólni és kérdőre vonni?? Miért kéne elköttetnem magam amúgy?

Másrészt ne is haragudj, de ha tudatlan vagy, legalább ne reklamozd, ugyanis nem úgy működik, hogy bemegyek a kórházba, hogy szép jónapot kössenek már el.... Bármennyire is hihetetlen, ez nem így megy. Az első és fő probléma, hogy bizonyos kort be kell tölteni hozzá és kell legyen gyereked is, nem is egy! Ami nekem nem lesz, tehát már itt bukta a dolog. Legközelebb informálódj mielőtt más eletebe okoskodnal bele!

Az meg a te magánügyed, hogy te mit vezetnel be, a valóságban ez nem így működik, senkit nem fognak elkotni emiatt. Egyébként is nekem egy abom volt, te meg azt kötnéd el, akinek 3 is vlt.. Most akkor csak én nem értem a logikádat..?

2017. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gulyás László18 válasza:
0%
Önként utóabortuszálást végeztek magukon.
2017. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért van 5ös lepontozva? Hol voltak a nagy ab-ellenesek, mikor a kormány egy büdös szó nélkül suttyomban bevezette, hogy csak 40 év felett vagy 3 gyerek után köttetheti el magát valaki? Miért nem akkor sipákoltak?
2017. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan lepontozhatnak, attól még nem lesz kevésbé igaz/hasznos, amit írtam... Ők azt hiszik, nekik joguk van más életében és méhében turkálni és a másikat kérdőre vonni, pedig nem!

Érdekes én voltam az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt és nem a másik életével foglalatoskodott, mégis én vagyok lepontozva, na mindegy, kicsit vicces... :D

2017. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Lassan 2 éve már,de mai napig sokat gondolok rá.

Számomra nem volt kérdés, hogy így döntsek.

Egyedülálló anya egy gyerekkel, segítség nélkül.

Egy próba kapcsolat,ami már azelőtt megszakadt, hogy kiderült volna a terhességem. Az apa jelölt drogos senkiházi, amit persze jól titkolt, amíg le nem buktattam és el nem hagytam.

Nem tudom teljesen el lehet-e felejteni. Részemről nagyon sajnálom, hogy ezt kellett meglépnem és, ha egy kicsi esély is lett volna arra, hogy normális élete legyen mellettem nem döntöttem volna így.

2017. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor a szüleimmel megbeszéltük, nem tudtak volna segíteni, egyedülálló anya lettem volna. Őket is megviselte, engem is. A műtét után is és előtte is zokogtam, össze voltam törve. Szerintem nekem az segített, hogy úgymond meggyászoltam.
2017. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!