Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy sokan azzal büntetik a gyereküket, hogy nem kapnak vacsorát?

Figyelt kérdés

Egyátalán miért büntetnek azzal, ami létszükséglet ?


Miért nem inkább a csokit vonják meg?


Ti mit gondoltok erről?


Büntettek már , étel megvonással?


2017. jún. 11. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Ilyet akkor hallottam mikor a börtönbe is vonultak mar mert éheztették.

De vacsorát megvonni mert hisztis a gyerek

2017. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem helyes. Soha nem buntetnem igy a lanyom, pedig szokott hisztizni.
2017. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Én még senkitől nem hallottam ilyet.

Én egyszer büntettem ételmegvonásral, 3 évesen dobálni kezdte mindenfelé az ebédjét direkt, kétszer rászóltam, mondtam neki, hogy a harmadikra el fogom tenni. Nem hagyta abba, így eltettem, alvás után visszakapta és megehette. Azóta nem csinált ilyet.

2017. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Egy nap vacsora nélkül nem vészes, semmi kárt nem okoz.
2017. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem okoz kárt, de elég érdekes büntetés.

Én nem tudnám hova rakni.

2017. jún. 11. 16:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a két kezem összetenném sokszor ha enne, olyan válogatós, szóval fogalmam nincs miért tesz valaki ilyet.
2017. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha válogat , nem eszik rendesen, vagy szétdobálja az ételt, akkor a következő étkezésig nem ehet. Ha az este van, akkor kibírja reggelig. Nem szokik rá a válogatásra, és enni fog rendesen.
2017. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Ezzel büntetni esztelen kegyetlenség..
2017. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Sosem hallottam még ilyet. Te hol hallottad, kérdező?

Egyébként sosem tenném, kegyetlenség.

2017. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én egykét helyen már olvastam.

Filmben is láttam.


Ha válogatós és azért nem ehet, az is butaság szerintem, mi felnőtt emberek sem eszünk meg mindent, ha az van, hogy nem eszi meg a spenótot , vagy a tökfőzeléket, szerintem belefér, mert előfordulhat, hogy valamit nem szeret, ha arra gondolsz, hogy pl: kifejezetten csak a szalámit, vagy joghurtot, vagy akármi mást hajlandó megenni, úgy érthető.

2017. jún. 11. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!