Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz ár 2017. mennyi is...

Abortusz ár 2017. mennyi is akkor?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta a törvényben meghatározott 29ezer valamennyi, ma voltam a tanácsadáson ott viszont már majdnem 38ezret mondtak. Csekket még nem kaptam. Akkor most mennyi lesz?
2017. aug. 16. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a 9000 nem annyi..... Ugyanis én gyermekvédelmit kapok, gyesen vagyok, májusban 12000 Ftot fizettem.
2017. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

aki a továbbiakban privátban szeretne a lelkemre hatni azoknak üzenném hogy kíméljenek meg tőle. nem azért akarom elvetetni mert annyira boldoggá tenne elhihetik, érzelmileg így is megvisel de jó okom van rá hogy így döntöttem, ezzel csak azt érik el hogy mégjobban utáljam magam de azt nem hogy másképp döntsek. szóval akik lebeszélni próbálnak spórolják meg a fáradtságot.

2017. aug. 19. 12:59
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
38a teljes, ha valakinek van gyermekvedelmilye abban az esetben 11365ft. Ez a ket variacio van mar csak.
2017. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

én 2 nappal ez elött voltam ès nekem 38.000 mondott de viszont tartos beteg vagyok asztmas azt nem mondtam

nemtudom hogy ha asztmas vagyok ugy nem olcsóbb vagy valami?

2018. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!