Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 10 hetes terhességnél érdemes...

10 hetes terhességnél érdemes még elkezdeni az abortuszt intézni? Két hét alatt lehet végezni a papírokkal?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 13:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
39%
Ha magándokihoz mész vizsgálatra (terhességi kor megállapítása, UH, továbbirányít a CsVSz-hez), akkor 3-4 munkanapon belül megvan az engedély, onnan már csak azon múlik, hogy mikorra kapsz időpontot műtétre.
2017. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
62%
11 hetet betöltöttem amikor abra mentem. Akkorra derült ki h a pasim akitől terhes lettem mekkora segg fej!!!! Utolag tudtam meg h van felesege. Nekem sikerült elintézni.
2017. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
16%

Hogy lehet vedekezes nelkul osszefekudni balakivel akirol azt se tudod nos ??

Ennyire butak a mai csajok ?

Regen honapokat udvaroltak es ellenorizte a csalad a psi csaladjat

2017. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
48%

Ha kapod magad, és azonnal nekiállsz, szerintem még el tudod intézni. Ha elmondod az indokaidat, akkor főleg. Sajnálom ami történt:( Sok erőt kívánok az újrakezdéshez!!!


Emberek! Ne hasonlítsunk már össze egy pár hetes magzatot egy megszületett életképes csecsemőhöz! Nevetséges és szánalmas. Nincs jogotok ítélkezni, és érzelmileg zsarolni a kérdezőt hülyeségekkel.

2017. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
61%
"Regen honapokat udvaroltak es ellenorizte a csalad a psi csaladjat" - az szerencsére tényleg nagyon rég volt... be is tenné a kiskaput, ha ma a családom bármit ellenőrizgetni akarna a párom körül...
2017. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
35%
23 as. Te egy tohadt baromi okostojas vagy. Szted azzal kezdem ha ossze jovok vkivel h egybol szemelyit jogositvanyt szuletesi amyakonyvi kivonatot kérek tőle? Te ugy vagy gulye ahogy születtél. Sajnalom azt a pasit aki majd melletted lesz. 1 ev kapcsolat utan nem gondoltam volna h igy el tudja titkolni. Es ami regen volt az a múlté. Hamy eves oreglany vagy h meg az őskorban élsz? Ébresztő...21.szazad..
2017. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
48%

Az öngyilkosság soha nem megoldás. Mindig van remény arra, hogy megtaláljuk azt a célt, értelmet, amiért születtünk, ha meg megtaláltunk, akkor van miért élni.

Személeys véleményem, hogy az ab sem oldja meg az élet aktuális problémáit, egy gyerek felnevelése viszont újra visszaadhatja az embernek azt a létszükseégletét, s annak betöltését, hogy az életnek van értelme.

Természetesen a te saját döntésed, a te saját meggyőződéseid alapján. Mégis szívből sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe juttál.

2017. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
32%

26 nem tudom ki a hulye aki ellenorzi a pasit vagy aki vakon megbizik egy vadidegenbe majd teherbe esik es kinyirja sajat magzatat.

21 szazad ? Es ha hiv hpv szifilit es herpest is adott volna neked ?

Ennyire hulye nem lehetsz komolyan.

Igen mielott valaki ala fekszek ellenorzom az adatait es a csaladjat iis megismerem

Sot ovszert hasznalok amig nem vagyok biztos benne hogy nem beteg.

2017. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
17%
"Igen mielott valaki ala fekszek ellenorzom az adatait es a csaladjat iis megismerem" - ezt hívják tipikus magánügynek, ha így akarsz élni, és találsz olyan partnert is, aki ezt tolerálja, ám tedd... csak te is fogadd el, hogy mások erről mást gondolnak.
2017. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
65%

"Személeys véleményem, hogy az ab sem oldja meg az élet aktuális problémáit, egy gyerek felnevelése viszont újra visszaadhatja az embernek azt a létszükseégletét, s annak betöltését, hogy az életnek van értelme." - az én személyes véleményem meg annyi, hogy van ilyen is, meg van a fordítottja is... egy nem várt gyerek születése képes elvenni is az ember saját életének értelmét... és végső soron több ember jelentős szívását tudja eredményezni...

Persze ezt az soha sem fogja megérteni, akinek a legfőbb életcélja a gyerekvállalás.

2017. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!