Etyabuu kérdése:

Van valakinek személyes tapasztalata a terhesség megszakítással kapcsolatban? 23/L

Figyelt kérdés
Főleg nők, de olyan férfiak tapasztait is olvasnám akiknek volt ilyen problémája (nem kívánt terhesség). Győrben a Peztbe lesz műtétem. Az orvosok és asszisztensek milyenek voltak?

2017. szept. 15. 03:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem győrbe műtöttek de a nővèrek nagyob bunkòk voltak, a doki meg az altatò orvos jofej volt bàr műtèt utàn vàrtam hogy jöjjön a doki megmondja hogy rendben ment e minden hàt felèm se nèzett kezembenyomta a nővèr a zàrojelentèst hogy menjek haza.

A hordozò fiu aki vitt le hogy betegyèk a tagitòt meg hozott vissza műtèt utàn ő mondta mikor kell bevegyem a gyogyszert amit műtèt elött kell.

rögtön odaadtàk mikor befeküdtem a nővèr azt mondta szòl mikor kell bevennem persze hogy nem szòlt be se vettem ugy vittek a műtöbe de kutya se kèrdezte hogy èn azt bevettem e

2017. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
"férfiak tapasztait is olvasnám akiknek volt ilyen problémája (nem kívánt terhesség)" :D
2017. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem voltam egyértelmű siettem a kérdéssel.

Arra gondoltam, hogy a párjuk hogy viselte. Mit mesélt neki milyen volt a kórházban stb..

2017. szept. 15. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Szia! Én voltam ilyen helyzetben, mint Te, 24 voltam, terhes lettem egy csupa zűr kapcsolati kuszaságban, és elvetettem. Velem normálisan bántak. Viszont évekkel később megvilágosodás-szerűen jöttem rá, hogy mi is történt ott a műtőasztalon (egy véres szörnyűség), és ki szenvedte el azt (a saját, dobogó szívű kis magzatom), és iszonyúan megbántam. Én ezeket akkor nem akartam tudni. Aztán később egyszercsak rámszakadt a saját döntésem súlya.

Mivel ez nem egy egészségügyi beavatkozás, szerintem a kórházi személyzet viselkedése teljesen lényegtelen ahhoz képest, hogy itt valami sokkal fontosabbról van szó. Könyörgök, gondold meg nagyon jól, nehogy Te is később döbbenj rá az igazságra!!

2017. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Gondolom voltál orvosnál,családvédelmisnél,csekket is befizetted már,ha nem akkor majd befogod nyilván!

Ha nem szültél még akkor be kell feküdnöd,felhelyeznek egy tágítót,nem kellemes,nekem nagyon fájt éreztem,hogy bennem van! Másnap bevisznek a műtőbe,elaltatnak,elvégzik a műtétet fél óra alatt,vissza visznek a kórterembe! 4órát bent tartanak megfigyelésen aztán haza engednek!

Győrben milyenek a nővérek,arról nincs tapasztalatom!

2017. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Túl estem rajta. Akinek nem tetszett a döntésem az ne haragudjon, de nem az én cipőmet tapossa. Ha megbánom akkor megbánom. Mindig jönnek az életben komoly dolgok amikor dönteni kell. Ezt tartsátok is tiszteletben. "Majd a saját káromon tanulok belőle". Kérlek a privát üzeneteket hanyagoljátok.
2017. szept. 23. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Mármint a baba kárán..
2017. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sajnalom..hogy vagy?
2017. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!