Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen a 8,8 mm -es...

8 hetes terhesen a 8,8 mm -es embrió jónak számít? Várom a személyes véleményeket, nálatok hogy alakult?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Méret szerint nem 8 hetes de ez nem baj, csak később foganhatott vagy hosszú a ciklusod. Szerintem olyan 7 hetes lehet.
2015. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kihagytam hogy nekem 9 hetesen 24 mm volt, méret szerint jó volt, 9+1 hetes. 6 hetesen pedig 4,8 mm. Nekem középidőben fogant.
2015. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

8 hetesnek nem számít jónak. Nekem 7 hetesen 11 mm volt, és az meg is felelt annak a kornak.

Azért nem kell megijedni, lehet, hogy csak később fogant, nem középidőben.

2015. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 8 hetesen 14mm volt a bébim. Amúgy 3 nappal később fogant a kisfiam, de mensi szerint 8 hetesen már 14mm volt.
2015. ápr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem kb. a 15-16. napon van a peteérésem. És úgy gondolom akörül foganhatott, mert akkor voltunk együtt. Az orvos nem mondott semmit.

Az számíthat, hogy hasi vagy hüvelyi az UH?

2015. ápr. 7. 17:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem fogant igazából későn. Annyit számít, hogy hasi UH-on nem látni olyan jól az ilyen fiatal terhességet. Mikor mész legközelebb?
2015. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálam 6+5 hetesen volt 8mm és 7+5 hetesen 16mm.
2015. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Két hét múlva kell mennem,de azt hiszem addig megőrítem magam :-(

Ezek szerint, ha hasi Uh-al nézik, akkor is nagyobbnak kéne lennie. Szépen vert a kis szíve, most csak ez ad erőt. De nem tudom, a doki miért nem mondott semmit a méretére :-(

2015. ápr. 7. 21:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezen ne idegesítsd magad. Ver a szíve szóval minden rendben van.

Egyébként nekem hasin volt 3,2 mm egy keddi nap, csütörtökön vissza kellett mennem mert barnáztam, ott hüvelyivel nézte meg és akkor volt 4,8 mm, ez a különbség pont reális két nap elteltével. Ezzel csak azt akarom írni, hogy igazából mindegy hol nézi, nem fog csalni a mérete.

De tényleg nem sok értelme van idegeskedni ezen, magához képest fejlődjön. Ha meg van szivhang akkor minden a legnagyobb rendben van.

2015. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jó lenne kicsit megnyugodni, mert ezzel az idegességgel is árthatok, tudom, köszönöm a biztató szavakat!

Ha vki még tudna vmi biztatót, vagy volt hasonló helyzetben, de minden rendben volt, akkor várom a történetét!

2015. ápr. 7. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!