Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez behatolás a személyes,...

Ez behatolás a személyes, családi szférába, vagy nem az?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm hamarosan szülni fog. Én arra gondoltam, hogy a leendő kisbabának veszek egy plüss játékot ajándék gyanánt.


A kérdésem az volna, hogy ez pofátlan dolog? Ezzel pofátlanul behatolok a személyes családi szférájukba?


Gondolom, ők már jóval felkészültebbek, nyilván vettek a kisbabának sok mindent előre, tehát az én ajándékom nem az első lesz, de ha ezt nem illik, akkor nem veszek plüsst, egyébiránt szeretnék kedveskedni ezzel egy kicsit :)



2016. dec. 4. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted mit jelent a baratno szo?
2016. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kérdés full értelmetlen. Az ajándék behatolás valahová?
2016. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért a mi kapcsolatunk teljesen más, több, mint tíz éve ismerjük egymást, de külömböző okok miatt, tíz év alatt nagyon ritkán beszélgettünk egymással, ettől függetlenül mind a ketten barátként tekintünk egymásra.


Nem'tom, az ő szemében hogy venné ki magát, ha most odaállítanék egy ajándékplüssel, amit a kisbabájának vettem (úgy, hogy már van egy három éves kislánya), nem'tom, most hogy tekintene arra az ajándékra, mert az, hogy utána mit csinál vele, kidobja vagy sem, nem érdekel, mármint olyan értelemben, hogy teljes mértékben megértem őt, hogyan viseltetne az ajándék iránt, csak nem'tom, hogy most ő hogyan tekintene erre a gesztusra.

2016. dec. 4. 13:28
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Fura vagy. Na mindegy.


Latogasd meg oket kb. hat het mulva. Aztan kiderul.

2016. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

12.-ére van kiírva.


Nincs hat hetem =D

2016. dec. 4. 13:34
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Aztan miert nincs? Mar ha nem hatolok be az intim szferadba ezzel a kerdessel...
2016. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi van válaszoló, rossz napod van? Nincs kibe/mibe beleköss? Ha nem tudsz értelmesen, normálisan válaszolni, nem muszáj ide írnod, kár pocsékolnod az "értékes" idődet... értelmes válaszokat várok, az okoskodó emberekre nincs szükségem.
2016. dec. 4. 13:38
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon jo napom van, de ez a kerdes;)


A nap kerdese ma a tied. Nehez lesz uberelni.

2016. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Plüsst venni illik, habár sokan nem szeretik, mert halomban áll és csak porfogó, de szülés előtt én nem adnám oda. Majd a gyerekágy után látogasd meg őket és add oda az ajándékot. Ha ez nem megoldható, mert mondjuk külföldre utazol, akkor add oda most. Azért egy plüss ajándékból nem kell ekkora felhajtást csinálni.
2016. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszod.


Nem a plüssön, hanem a gesztuson van a hangsúly, de amúgy a porfogós rész is igaz. Én azért mindenképp kedveskedni akarok egy ajándékkal =-]

2016. dec. 4. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!