Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 4 hetes terhesen hogyan lehet...

4 hetes terhesen hogyan lehet megszüntetni a terhességet?

Figyelt kérdés
Csak abortusszal vagy van más modszer is?

2017. okt. 31. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

én is 4 hetes terhes voltam mikor kiderült ugye nem jött és meg tesztet csináltam pozitiv majd orvos és igen 4-5 hetes terhes ilyenkor már kell mondani a nőgyógyásznak, hogy te nem akarod megtartani elmondja hova kell menned mit kell tenned, elküld a családvédelmisekhez ott beszélget veled valaki elmondod neki is miért nem akarod megartani ha jófej akkor meghalgat és ennyi ha nem akkor megpróbál rábeszélni hogy tartsd meg, majd elküld és mondja gyere vissza 3 nap múlva de nekem mondta hogy közbe hivjam fel a kórházat időpontot kérjek a műtétre és elmondta hogy 7-8hetesnél hamarabb nem csinálják meg az abortuszt, kértem időpontot hetes és 2 napos volt mikor megcsinálták és még arra is azt mondták hogy jóindulattal 7hetes.

Kezdj el intézkedni ne az utolsó percekben kelljen rohanni de ha csak 4hetes vagy sajnos 3 hétig még a pocakodban lesz és tudom ez a legorsszabb ilyenkor hogy várni kell miközben te tudod hogy nem tartod meg

2017. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
*7hetes és 2 napos
2017. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Csak az abortusz van. De remélem, Te nem fogsz úgy járn, mint én. Én megcsináltattam az abortuszt, aztán éltem tovább az életemet, és évekkel később fogtam fel igazából, hogy a saját, első, már dobogó szívű kisbabámat dobtam el magamtól. Soha nem fogom megbocsátani magamnak!
2017. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%

Szia! Ne próbálkozz semmi házi módszerrel, mert életveszélyes vérzést okozhatsz magadnak. Abortuszra kell menned annak minden ügyintézésével. De mielőtt megtennéd, gondolkodj el, mert bárki bármit mond is, az ott a méhedben nem csak egy sejtburjánzás, amit ki kell kapatni, aztán meg van oldva minden. Lsd. előző hozzászólót.

Az ember életének különböző stádiumai vannak: embrionális, magzati, újszülött, csecsemő, kisgyermek, gyermek, pubertáskor, fiatal felnőtt, felnőtt, középkorú, idős, aggastyánkor. Ezek mind életkorok, az egyedfejlődésünk, az életünk stádiumai. Ebből önkényesen kiragadni olyat, amiben legális bennünket megölni...helytelen. Ezt elég jól mutatja az is, hogy még az ún. választáspártiak is össze tudnak kapni azon, hogy az embrionális életszakasz mellett megölhetőnek lehet-e még kezelni a magzati stádiumban lévőket is-

a korai (első 12 hetes) vs. kései (egyes országokban 6-7 hós, vagy egész terhesség alatt engedélyezett) abortuszok kapcsán folytatott vitákra gondolok. Van olyan ok, ami miatt helyes lehet valakit bármelyik életszakaszában megölni? Nincs. Ha vsakugyan teljesen lehetetlen anyagi helyzetben vagy egy gyerekhez, a nyílt örökbeadással elrendezheted gondosan, felelősen a sorsát, lehetővé teszed neki, hogy egy szerető családban nőjön fel, éljen, miközben neked sem kell a híd alá menned. Ha szimplán nem akarsz gyereket, akkor is. Ő élhet szeretetben, te meg élhetsz gyerek nélkül.

2017. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
19%
jaj istenem.. volt már abortuszod? ha nem akkor szerintem hallgass el és ne itt okoskodj köszi!
2017. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért, neked volt, előző? Nekem volt abortuszom, de mégis teljesen egyetértek a hosszú felvilágosító szöveg írójával. Csak én sajnos túl késon fogtam fel ezeket a dolgokat!! Próbálunk segíteni, hogy a kérdező alapos ismeretek birtokában döntsön a gyereke életéről.
2017. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem neked szolt az amit írtam de egyenkent igen volt mar abortuszom :)
2017. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!