Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor és hogyan mondtátok...

Ti mikor és hogyan mondtátok el a munkahelyen a terhességet?

Figyelt kérdés
Kicsit problémásabb főnök esetén. :D És mit szólt hozzá?

2017. okt. 18. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
kb. két héttel az inszemináció után: "sikerült az inszemináció " - ezt mondtam :) Bár a főnököm nem problémás, örült neki :)
2017. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 14 hetesen, de nem azért mert problémás, hanem mert a kombinált teszt eredményét mindenképpen meg akartuk várni. Egyébként mint kiderült, már tudta, lebuktam előbb, de tekintettel volt rám és hallgatott, amíg én nem közöltem.
2017. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lebuktál, ez jó :D Elmeséled, hogyan?
2017. okt. 18. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 13hetes kismama vagyok :) igy es gratulalt
2017. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak nekem is ilyen könnyű lenne. :( Az enyém nagyon önző és csak azt fogja benne látni, hogy a helyemre új embert kell felvenni.
2017. okt. 18. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Reggel lefotóztam a tesztet és mondtam neki szeretnék mutatni valamit a telefonomon. Mi csomószor mutogatunk egymásnak fényképeket. Nagyon örült, évek óta drukkolt, hogy végre sikerüljön nekünk.

Ő volt az első, akinek elmondtam, nem tudtam magamban tartani, persze munka után ment a telefon a családnak is.

17 hkm

2017. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azonnal elmondtam a pozitív teszt után, mert kórházban dolgozom és én vittem az intenzív osztályt és oda tudtam, hogyha teherbeesem nem mehetek, de nekünk szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk. Szerintem várd ki a 12-14 hetes UH-ot. Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondol, mit mond.
2017. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es voltam :

egész egyszerűen mert korán kezdett látszani a pocakom (alacsony, vékony alkat), s mint többgyermekes nagyi, kiszúrta. Nem ő volt az egyetlen, a munkatársaim 90 %-át (26 nő, 2 férfi, pár kivétellel mind családos) nem leptem meg a bejelentéssel.

2017. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!