Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok es anyukam nem akarja a gyereket.. Es van idopontom most 20.ara/volt

2 hete kb be mentem es le mondtam a mutetet anyam meg nem tudja :D Meddig lehet a babat vetetni? Tudtommal eroszakkal nem vehetik ki belollem



2017. nov. 15. 16:41
1 2
 11/16 p.szabina1223 ***** válasza:
42%
A te bele egyezésed nélkül nem vehetik el tőled a babát. Nekem hasonló helyzetem volt, 17 voltam és mamám nem akarta,voltak vitáink, ő féltett engem, az életemet, ami érthető. Anyum is 19 éves volt, mikor én születtem. Szóval mamám az abortuszt tartotta megoldásnak. Most már fél éves a lányom és én nem bántam meg a döntésemet, a gyerek apja is támogat, mellettünk áll. És mamám most már el sem tudná képzelni az életet a dédunoka nélkül. Én nem ismerlek téged, biztos van okod, hogy meg akarod tartani. Ez nehéz helyzet tudom.
2017. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Kicsit furcsa hogy itt ülök, 20 évesen, hamburgert eszek és World of Warcraftozok és eszembe se jutna babázni mert rohadtul nem érzem magam késznek rá, míg nálam 3 évvel fiatalabbak már gyereket szülnek.

Basszus, jobb volt az oviban.

2017. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi utolsó én 27 évesen sem érzek semmi ingert gyerekszülésre és nevelésre.. Más meg ugye már 17 évesen nagylányt meg babásat akar játszani a szülei pénzén, mert nyilván azt hiszi milyen buli lesz.. Hát van ilyen.
2017. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Majd mikor a barátnői mennek bulizni, érettségizni, gólyatáborba, főiskolára, ő pedig egyedül virraszt a hasfájós gyerekkel (mert a nagyi érthető okokból nem fogja ezt helyette csinálni), akkor ő is érezni fogja, hogy nem volt még kész az anyaságra. De a baba érdekében remélem, hogy ha már így döntött felnő a feladathoz és a legjobb tudása szerint neveli fel a gyerekét.
2017. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#13 tavaly épp a háziorvosomnál voltam átiratkozni mikor bejött egy csajszi az asszisztens irodájába, beszélgetnek, mondja majd jönne terhesgondozsára, "jólvan, hányban születtél?" "'97" 96-os vagyok és így néztem hátra hogy oooookey.
2017. nov. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%

És mégis ki fogja felnevelni azt a gyereket???? Egy gyerek nem csak cuki, meg édes, meg kisbabuci, hanem üvölt, beszarik, bepisil, gondoskodni kell róla, rengeteg pénzbe kerül, és hatalmas felelősség, legalább 18 évre! 17 évesen végzettséged sem nagyon van, miből fogod eltartani? Úgy tervezed, hogy anyád nyakára szülöd? Ennyire elmeroggyant nem lehetsz...


Amúgy 18. hétig csinálják meg a műtétet, mivel nem vagy még nagykorú.

2017. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!