Megtartanátok a helyedben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 3 gyönyörű lányom! Most terhes vagyok,nem tervezett, a kicsi még csak 11 hónapos lesz, középső 3.5 éves ,nagy 6.5 éves! Boldog házasságban élünk, de a férjem nem akarja a 4.et,nem anyagi okokból hanem a minőségi idő rovására, szerinte a 3at se úgy neveljük ahogy ő azt elképzelte! A középső gyerekunknek idegrendszeri fejletlensege van,amit mai napig nem tudjuk miért(terhesség,szülés rendben) a tünetei viselkedés és nem tud beszélni ,jelenleg heti 3x hordom logopédiàra napközben egy másik városba! A kérdésem lényege hogy én sem akartam még egy babat, fogaszatra kellene már járnom annyira tonkre ment 3 terhesség alatt a fogaim, de ha már itt a baba kényelmi okokból nem tudok lemondani róla! Dolgozom koetqn munkaidőben és a férjem védelmében extra van! A 4.t babát is be tudnánk illeszteni,nagyon nehéz lenne és segitsegre is szükségem lenne,amit meg tudunk fizetni,de a férjem szerint nem hagyatkozhatunk más segítségére és úgy vállaljuk még egy babat! A férjem azt mondja,hogy nem kenyszerithetem ebbe bele,én meg azt mondom hogy ő meg abortuszra nem ! Mit gondoltok? Ki mit tenne?
2017. nov. 20. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/197 anonim ***** válasza:
68%
Mi az, hogy a férjem védelmében extra van??
2017. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/197 A kérdező kommentje:
Összevissza javít ez a hülye telefon! A férjem gyed extrán van a munkahelyén!
2017. nov. 20. 09:20
 3/197 anonim ***** válasza:
83%

Azt gondolom, hogy ezt nem mi fogjuk eldönteni! Ki se kellett volna írnod, hisz ez egy abszolút a ti házasságotokon múlik!

Ên tudom mit tennèk, de ez rajtad nem segít, ezêrt le sem írom!

Viszont gondold àt ezt az írományt, az elejên mèg boldog házassàgról írsz, a vègèn meg már az egyik/másik fèl bizonyos helyzetbe kènyszerítèsèről!

2017. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/197 anonim ***** válasza:
56%
én egtartanám ha már így alakult, de utána vagy én vagy a férjem elkötettnénk magunkat. ha anyagilag bírjátok, akkor szerintem meg kell tartanotok.
2017. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/197 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, de szerintem a férjednek is igaza van azért, nem csak megszülni kell a gyerekeket, hanem normálisan fel is kéne nevelni őket, és itt nem az anyagi, ha m a lelki oldalára gondolok. Ha te magad is látod, hogy ezt már segítség nélkül nem is bírnátok, akkor mégis hogyan gondolod? Mert a legnagyobb gondolom így is jobban hanyagolva van, mivel a középsővel probléma van, a kicsit meg ugye alapból gondozni kell. Kicsit azt érzem, mintha a "csakazértis" lenne a háttérben.
2017. nov. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/197 anonim ***** válasza:
37%
Durván fog hangzani, de a férjednek addig volt érdemi beleszólása, amíg megállapodtatok a védekezés módjában. Most már a tied az utolsó szó. Az alapján, amit te a helyzetetekről és a saját érzéseidről leírtál, ne vetetném el. DE! számolj vele, hogy a férjed végső esetben akár úgy is dönthet, hogy elhagy emiatt - más kérdés, hogy ha ezzel megzsarolna a párom, akkor is elhagynám, ha nélküle a babát sem tudnám vállalni. Szóval nehéz ügy, a szívedre hallgass!
2017. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/197 anonim ***** válasza:
87%

Ez a helyzet sok kompromisszumot követel mindenkitől. Most azt várod, hogy bólogassunk neked, mert meg szeretnéd tartani, de közben te magad is belátod, nem tudtok annyi időt szánni egy-egy gyetekre, amennyit szeretnètek!

Îgyis-úgyis meg kell beszêlnetek, ezt nem lehet kikerülni. A kompromisszum pedig lemondással jár, lègyszi ne úgy kezeld a helyzetet, hogy te akarsz nyerni ebben a vitában.ès jó lenne ha a fèrjed sem a vita megnyerèsère törekedne, hanem a megoldásra, ami mindenkinek jó!

2017. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/197 anonim ***** válasza:
84%

Egyikőtöknek sem tudnék úgy igazán igazat adni.De!

Én (!!!) nem szülnék úgy, hogy a férjem nem akarja, főleg úgy ha már van is 3 gyerekünk. Írod, hogy jó a hézasságotok, én nem "rontanám" el, mert bizony egy nem akart/várt gyerek eléggé megkavarja az állóvizet. De persze ez csak én vagyok, ezt csinálnám.


Tetmészetesen ez a ti életetek/a te döntésed.

2017. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/197 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzaszolàsokat! Én el akartam kötettni magam az utolsó szülésnél,de a szülésznő is azt javasolta,hogy túl fiatal vagyok (29) , én nem tudom H tudnék talpra állni egy abortuszok, és még csak 2x jött meg,szoptatok és ezért nem foglalkoztam a védekezéssel,nyilván utólag okos az ember és kellett volna már! A barátainkat is megosztja a téma, mert a nők és ffiak egyet fújnak! A férjem is nagyon sajnálja, mert egy csoda lenne, de szerinte túl sok 4 gyermek! A férjem álláspontja is érhető , és igen most vmi olyasmi zajlik,H nyomást gyakorolni egymásra! Szerdán megyek uhra akkor kiderül ,mert múlt héten uh szerint terhes gyanús vagyok! Addig nincs feszko köztünk,de a véleményünket elmondtuk egymásnak,ugye amik most nem egyeznek!
2017. nov. 20. 09:36
 10/197 A kérdező kommentje:
8as válaszoló az eszem ezt mondja,de a szívem kikészít az érzéseivel!
2017. nov. 20. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!